Львівська філармонія запускає швидкісний експрес для найменших

0
242

У Львівській національній філармонії стартувало грандіозне відзначення 265-річчя видатного Моцарта.

З цієї нагоди 31 січня об 11:30 спеціально для найменших слухачів філармонія «запустить» надшвидкісний експрес, який промчить найцікавішими музичними зупинками всесвітньо відомого генія.

Музичний Експрес «MozartKids» стане першою подією із циклу Сімейних концертів у новому році.

Музичний Експрес «MozartKids» це: – передконцертні атракції, забави від Центру музичного розвитку «Tempo» – захопливі історії від ведучого Олега Пригоди, завдяки яким усі поринуть у чарівний світ музики Моцарта – геніальна музика Моцарта у виконанні Академічного симфонічного оркестру під орудою Сергія Хоровця! – розчулені музиканти, з облич яких не зникають усмішки та які з радістю покажуть маленьким гостям інструменти, на яких грають – дитячий сміх, танці, ігри та чудово проведений час усією сім’єю чи із друзями.

Подія триватиме менше години та підходить для дітей віком 2-9 років. Також кожен концерт включатиме 20 хвилин веселих передконцертних інтерактивів з унікальним музичним реквізитом за участі артистів симфонічного оркестру та аніматорів.

Вхід дітей до 3-х років вільний! Квитки та детальна інформація про подію за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/mozart-kids-express/


Leave a Reply