Львівщина відправила військовим 10 автомобілів швидкої медичної допомоги

0
43

Ці 10 машин швидкої медичної допомоги, які ви бачите на фото, вирушають сьогодні зі Львівщини до наших оборонців на Запорізькому та Донецькому напрямках.

Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, пише Кулемет.

Вони служитимуть на другому етапі евакуації – доправлятимуть поранених до стабілізаційних пунктів. На запит бригад «швидкі» мають різну комплектацію. 

Машини придбав благодійний фонд SoftServe «Відкриті очі» в межах проєкту «Drive for life: +100 ambulances». Перша зі ста «швидких» вже служить нашим aзoвцям. 

1 мільйон 200 тисяч доларів на купівлю сотні автомобілів швидкої медичної допомоги компанія SoftServe передала з нагоди свого 30-річчя. Щоб забезпечити машини усім необхідним, оголосили про збір ще 600 тисяч доларів. Це вкрай важливий проєкт, адже більше ніж 120 авто, які фонд передав на фронт раніше, уже допомогли врятувати понад 5 тисяч життів! 100 «швидких» в межах цього проєкту дозволять суттєво підсилити можливості бойових медиків.

«Дякую SoftServe та фонду «Відкриті очі» за незмінну позицію працювати і зміцнювати державу соціальними проєктами», – повідомив Козицький.

Leave a Reply