Львівщина отримала Комплексну програму розвитку культури

0
1233

Сьогодні, 5 грудня, на сесії Львівської обласної ради депутати затвердили Комплексну програму розвитку культури Львівщини на 2018 – 2020 роки.

Програма складається з 11 компонентів:

–    популяризація української мови та культури, історичної свідомості громадян в Україні та за кордоном.

–    підтримка народних домів області;

–    поповнення бібліотечних фондів та бібліотечних проектів;

–    підтримка музеїв області;

–    підтримка мистецьких шкіл області;

–    підтримка мистецьких ініціатив;

– відзначення державних свят, пам’ятних дат, ювілеїв загальнодержавного та регіонального рівня, вшанування особистостей;

–     підтримка видатних творчих особистостей;

–     підтримка установ і закладів культури обласного підпорядкування;

–    вшанування сучасних героїв, визначних постатей та промоція історико-культурних об’єктів;

–  співфінансування проектів, що реалізуються на території Львівської області із залученням міжнародної технічної допомоги.

Програмою також передбачено проведення низки конкурсів. Зокрема, Конкурс для презентації потенціалу Львівщини в країнах проживання української діаспори, транскордонна співпраця, Конкурс оперного співу серед молодих виконавців ім. Василя Сліпака, Конкурс культурних та медійних обмінів між закладами Львівської та Луганської областями,  Конкурс «Топ 10 народних домів», Конкурс мистецьких проектів серед громадських організацій Львівщини, Конкурс мистецьких проектів серед творчих спілок Львівщини та Конкурс проектів національних товариств Львівщини.

Обсяг бюджетних фінансових ресурсів на реалізацію Програми у 2018 році становить 11 250,0 тис. гривень. Слід зауважити, що закупівлі та послуги, які будуть реалізовуватись в рамках Програми, проводитимуться через систему “ProZorro”.

Залишити відповідь