Львівщина долучиться до відзначення 100-річчя «Чортківської офензиви»

0
1116

Упродовж трьох днів, 15-17 червня, на Тернопільщині тривав військово-історичний фестиваль «Чортківська офензива». У завершальний день дійства на площі перед костелом відбулась реконструкція бою наступальної військової операції Української Галицької Армії (УГА) у червні 1919 року. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

«Сьогодні ми відзначаємо 99-ту річницю подій червня 1919 року, коли українські воїни, не маючи значної чисельності та зброї, змогли перемогти. І саме такі перемоги роблять поступ вперед. Ми повинні пам’ятати перемоги минулого і продовжувати перемагати в сьогоденні, в час, коли наші герої-захисники відстоюють незалежність України на Сході платячи за це високу ціну. Давайте будемо достойними спадкоємцями українського роду разом будуючи незалежну, сильну і квітучу українську державу з європейським майбутнім»,-  зазначила у вітальному слові з нагоди фестивалю та відкриття реконструкції заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

Також заступник голови Львівської ОДА долучилася до підписання Меморандуму про підготовку до проведення 100-річчя Чортківської офензиви у червні 2019 року.

Окрім реконструкції бою, в межах фестивалю відбувались кінопрезентації, виставка сучасної зброї та фотографій із зони бойових дій, квест і теренова гра, вишкіл «Тактика вуличного бою», виступи гуртів «Карпати», «Чорноморці», «Медовий полин», «Периферія», «Loud Silence», «Моторола», «Тінь сонця»

Залишити відповідь