Львівщина активізує співпрацю з Чеською Республікою у галузі машинобудування

0
1866

Cьогодні, 28 листопада, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський зустрівся із представниками чеської компанії  “ISMM Production&Busines Cooperation s.r.o.”, яка займається машинобудуванням.

Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський ознайомив представників із економічним розвитком Львівщини і зазначив, що цей регіон є безпечним для залучення іноземних інвестицій і розвитку нових виробничих потужностей.

“Ми розглядаємо співпрацю з інвесторами у такій площині: ми супроводжуємо кожен інвестиційний проект, консультуємо потенційних інвесторів на кожному етапі реалізації проекту, сформована база даних земельних ділянок і приміщень, де можна розмістити виробничі потужності. Крім того на Львівщині зареєстровано 4 індустріальні парки і ми у пошуку інвесторів, які готові виконувати функції як адміністратора, так і ключового інвестора”, – зазначив Ростислав Замлинський

Ростислав Замлинський наголосив, що практично щотижня на Львівщині відкривають нові підприємства, а також активно розвивається промисловість та аграрна галузь.

Власник “ISMM Production&Busines Cooperation s.r.o.” Мілослав Цвачек розповів про основні напрями діяльності компанії і закцентував увагу на співпраці Чеської Республіки та Львівщини у галузі машинобудування.

“Ми маємо справу з інженерією, машинобудуванням і ми прагнемо розвитку зв’язків між Львівщиною і Чехією. Це було б зручно і з економічної точки зору, адже Львів близько розташований до кордону. Тож ми прагнемо почати співпрацю із представниками машинобудівної галузі у вашому регіоні. Якщо співробітництво розвиватиметься добре, то ми розглянемо створення спільного підприємства”, – зазначив Мілослав Цвачек.

У відповідь перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський зазначив, що на Львівщині галузь машинобудування є однією з ключових у розвитку промисловості, наявні кваліфіковані кадри, а також розвинений ІТ-кластер.

“Вам необхідно вивчити ємність ринку, поспілкуватись із потенційними виробниками і розглянути перенесення частково виробництва на Львівщину. Ми можемо поширити інформацію про вашу компанію підприємствам, які працюють на території області і ми готові до співпраці”, – підкреслив Ростислав Замлинський.

Також Ростислав Замлинський запросив представників чеської компанії відвідати агропромислову виставку «EuroAGRO”, яка стартує сьогодні.

Залишити відповідь