Львівавтодор шукає нову ІТ-компанію для обслуговування е-квитка

0
84
У Львові перевірили роботу перевізника "Успіх БМ", фото управління транспорту ЛОДА

Конфігурація хмарного сховища системи АСОП для роботи е-квитка у Львові – це ще один надважливий для проєкту сегмент робіт, який досі не виконаний

Про це повідомляє “Електронний квиток Леокарт”, передає Кулемет.

“Підрядна компанія, яка виконувала відповідні роботи, в травні 2022 року пішла “по-англійськи”, не передавши замовнику паролі доступу і робочу документацію. Відтак, команда е-квитка підготувала нове технічне завдання для тендеру на послуги з адміністрування та конфігурації хмарного середовища системи АСОП, і в листопаді 2022-го було оголошено процедуру закупівлі. Детальніше по закупівлі за посиланням. Цікаво, що серед учасників тендеру була компанія, керівник  якої – засновник попередньої недобросовісної компанії-підрядника. Через низку зауважень, пропозиції всіх компаній-учасників відхилили і 5 січня цього року процедуру закупівлі закрили. Зараз команда е-квитка вносить корективи в технічне завдання до публічної закупівлі та повторно оголосить тендер, аби продовжити роботу та запустити е-квиток для всіх пасажирів громадського транспорту”, – пишуть у Львівавтодор.

Додамо, що мова йде про компанію “Аствелл Софт”, директор якої звинуватив Львівавтодор у гальмуванні запуску е-квитка: “Нас завели у проєкт, щоб мати кого звинувачувати”, – відзначив він в інтерв’ю “Еспресо.Захід”.

Leave a Reply