Львів’яни підуть у благодійний похід у гори, аби 13-річна Маріанка знову змогла ходити

0
846

13-річна Маріанка Галайко потребує операції та реабілітації впродовж 12 місяців – витягування ноги на 12 сантиметрів. Такі операції проводять у клініці в Мілані. Для цього батькам дівчинки потрібно зібрати 20 тисяч євро. Про це повідомляє Благодійний фонд “Із янголом на плечі”. Про це пише Форпост

Аби допомогти дівчинці здійснити її мрію львівські альпіністи вирушать у похід у гори з благодійною метою. Про це розповів один із ініцаторів акції, львів’янин, що підкорив Еверест, Роман Городечний.

“Друзі! Багато хто з Вас спостерігав та спостерігає за нашим «ЧЕЛЄНДЖЕМ» – реально вийшла дуже крута ідея, яка змотивувала Oleksandr Tarasiuk та Мар’яна Тимків. Але – ще більше змотивувала нас з Nazar Koval тому що займатися поодинці – це одне, а тягнути команду – це зовсім інше. В цьому процесі, я, з ідеї замучити конкурсантів, перейшов до МЕГА ідеї: створення командного духу для підтримки один одного – кайф від того набагато більший!!!!! Але, не дивлячись на те, що ми стали дружньо – бойовою командою, зі своїми жартами та МЕГА дружньою атмосферою, мені чогось бракувало до внутрішньої гармонії. Я зрозумів!!! Ми не розповіли усім Вам про благодійну ціль нашого проекту: 500$ (незалежно, хто переможе), ми передаємо на благодійність, а саме: хочемо підтримати проект «12 см до ВЕРШИНИ», щоб 13 – ти річна дівчина могла повноцінно рухатися і разом з нами УСІМА, хто долучився до цього проекту, піднятися в гори (г. Говерла) – подарувати їй неймовірну емоцію та вкотре довести, що – МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ!!”, – сказано у дописі альпініста.

“Мене звати Маріанка, мені 13, і я хочу просто розповісти Вам про себе…Розповісти, щоб усі небайдужі Люди допомогли здійснитися моїй мрії…А в мрії цій немає нічого неможливого…я хочу ходити, як всі, бігати, як всі, танцювати, стрибати, підніматися в гори…але…12 сантиметрів.

Ці слова я написала по проханню Юрія Федечка , директора Благодійний фонд “Із янголом на плечі”… Чому не попросила написати батьків?? Напевне тому, що я уже доросла і зрозуміла сенс цього Життя…

Я можу сама розповісти свою історію, те що пам’ятаю..те, що відчуваю.. Я є бажаною Дитиною своїх батьків…. Я прийшла у цей світ щоб робити його кращими…але практично з перших років – море неприємних діагнозів , незрозумілих у медичній книжці слів , питань: чому це сталося саме із нами?? Батьки приховували певний біль, а я питала німими очами: Чому Я?? За що…Все життя замість легкої стежинки стало суцільною перепоною і боротьбою…

Скільки себе пам’ятаю – лікарні , консультації , діагностичні центри, процедури, страх, біль ….звичайно і маленькі перемоги…
Я знаю , що батьки заради мене перевертали Світ. Вони відмовляли собі у найнеобхіднішому , у тому що б їм хотілося …але…нові ліки ..нові спроби і дуже багато коштів йшли на те щоб зберегти можливість у майбутньому поставити мене на ногу….
Коли лікарі називали наступну суму…батькам досить було хвилини роздумів щоб відповісти: «Так, ми готові, кошти будуть, ми це будемо робити»

Це вже тепер я розумію, що мама продала кав’ярні, тому що знову були потрібні гроші і суми ці були немаленькі…Не тому продавався бізнес , що щось у ньому було невдале, як говорила вона… Насправді у кав’ярнях створених мамою пахло кавою і щастям , так говорили відвідувачі і я це добре пам’ятаю….за всі роки жодної скарги.. лише подяки …. А ще донечка бачила чорну теку , в якій зберігався нереалізований проект з фантастичною назвою…. Я щиро вірю , що цей проект колись здійсниться….
Батьки робили все щоб я не відрізнялася від інших….Я навчалася у «Розумничках» , пішла у звичайну школу , займалася балетом , малюванням (мені це дуже подобалося)… Я приймала участь у конкурсах , різних заходах , ходила в походи , грала у пейнтбол , у мене були найкращі дні народження у Світі…

День народження це особлива тема. У нас існує традиція – на мій День народження запускати вогняні ліхтарики і вимріювати бажання…. Бажання я проговорювала вже 13 разів…але зараз це бажання у мене , ця мрія всього навсього довжиною у шість сантиметрів…..Дуже хочу щоб ця мрія здійснилася..я стала на п’ятку , подолавши різницю у 12 сантиметрів!!!!!!….і впевнено змогла піти далі…

Я вдячна своїм батькам за те , що їм всі ці роки вдавалося самотужки долати труднощі….Приховувати життєві проблеми аби мені було комфортно….У нас всіх була мрія – прооперувати ногу забути про цю невідповідність як про страшний сон….
Але Життя керує без нас…не завжди наші бажання можуть виконатися вже і тепер…

Я почала активно рости і моя проблема зростала разом зі мною…..Потрібно було у будь який спосіб втримати рівним хребет , слідкувати щоб не втратилась рівновага внутрішніх органів , постійно купляти взуття , яке б приховало клишоногість…Нам з батьками це вдалося….

Нам вдалося знайти лікаря Данієле Пілі у Мілані , який сказав : «Це мій випадок , я знаю як це виправити і Ваша дівчинка буде ходити , як всі!!!»
Вартість лікування приблизно 20 000 Євро ( операція + реабілітація впродовж 12 місяців- це витягування ноги на 12 сантиметрів). Батьки зраділи але зрозуміли , що самотужки їм тепер не дати ради… Операція має відбутися у найближчі місяці….
Долаючи свій страх і розуміючи , що тепер багато Людей дізнаються про мою проблему я все ж вирішила просити у друзів Благодійний фонд “Із янголом на плечі” про допомогу , тому що вірю у добро, і в те , що Мрії таки здійснюються…”, – сказано у дописі.

Реквізити для поповнення рахунку на лікування :
Картка Приватбанку
5168 7554 3028 0152
Галайко Тарас Богданович (тато)

Реквізити БФ «Із янголом на плечі»:
Банк: ПАТ «ПРИВАТБАНК»
МФО 325321 ЄДПРОУ 41411833
Рахунок 26004053731145
Призначення : благодійний внесок на лікування Маріанни Галайко

Банк: ПАТ “КРЕДОБАНК”
МФО 325365 ЄДРПОУ 41411833
рахунок 26008011024214
Призначення: благодійний внесок на лікування Маріанни Галайко

Leave a Reply