Львів’яни першими наживо почують «Hello» від гурту “Антитіла”

0
952

Львів’яни стануть  свідками першого в історії гурту Антитіла стадіонного туру «Hello». Тур присвячений новому альбому «Hello» та десятиріччю групи. Концерти відбудуться лише у п’яти містах України, а розпочнеться тур 25 травня з міста Лева на стадіоні «Арена Львів». Про це інформують організатори.

До цієї визначної події музиканти гурту Антитіла готувалися майже два роки і їм є чим здивувати своїх прихильників. Антитіла представлять  live-шоу з надсучасним звуком та світлом, яке спеціально для концертів гурт везе з Італії і вони вперше в Україні будуть презентовані на концертах гурту. Особливу увагу, заслуговує сцена. Спеціально для туру спроектована унікальна конструкція у формі напівкола, шириною більше ніж сорок метрів і заввишки з 5-ти поверховий будинок. Вона міститиме в собі понад 200 квадратів екранів і сотні світлових приладів, а для її перевезення буде залучено шість великогабаритних вантажівок.

На глядачів чекає розширена музична програма, це пісні з нового лонг-плею «Hello» , серед них «ТДМЕ», «Вірила», «Лови момент»  та хіти з попередніх платівок. На стадіоні «Арена Львів» відбудеться презентація нової пісні та кліпу гурту Антитіла, які вони створили у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit.

Спеціальними музичними гостями туру “Hello” стануть MELOVIN, артист який представляв Україну у минулому році на пісенному конкурсі Євробачення.А також, знаний у Польщі рок-гурт CHEMIA, який нещодавно представив україномовну пісню «Герой».

Нагадаємо, тур у підтримку альбому «Hello» відбудеться у п’яти містах України: Львів, Полтава, Харків, Одеса, Київ.І починається 25 травня з Арена –Львів. Попередній тур «Сонце» (2017 рік) увійшов до Національного реєстру рекордів України, встановивши рекорд в категорії «Найбільша кількість міст, в яких відбулися концерти музичного колективу в рамках одного туру». З травня 2017 року група Антитіла витримала дворічну концертну паузу. У 2018 році група анонсувала перший стадіонний тур містами України, присвячений до ювілею групи і в підтримку нового альбому «Hello».


Leave a Reply