Львів’ян запрошують у неділю на Добрий фестиваль

0
1466

Народний депутат Михайло Хміль разом із Благодійним фондом «Із янголом на плечі», ГО «Клуб Успішних Жінок – Львів» та творчими колективами запрошують львів’ян на соціальний Добрий фестиваль, який відбудеться 7 липня, на площі біля кінотеатру Довженка.

У рамках фестивалю спільними зусиллями «Клубу Успішних Жінок – Львів» та небайдужими львів’янами буде організований Добрий ярмарок, на якому за символічні благодійні внески можна буде придбати речі для себе, рідних, друзів та потребуючих.

На площі також працюватимуть зони із майстер-класами для дітей, Добра лотерея. Для найменших передбачені розваги. На сцені виступатимуть вокальний гурт Роксолани, школа танцю «Фієста», зразковий ансамбль народного танцю «Роси світанку» СЗШ №84, а також Leon Voci, Олена Корнєєва, Оксана Караїм та ORCHESTRA VITO (ведучі заходу – Василь Шалкевич та Юрій Бульбах).

Усі виручені кошти із ярмарку та самого фестивалю будуть скеровані на лікування11-річної Даринки Макогоненко, якій потрібна операція із трансплантації кісткового мозку за кордоном.

Організатори запрошують львів’ян об’єднатись навколо доброї справи!

Залишити відповідь