Львів’ян запрошують долучатися до дискусії про е-мобільність

0
420
Львів’ян запрошують долучатися до дискусії про е-мобільність

25 листопада ГО “Плато” організовує дискусію про екологічність та економічність використання електротранспорту, а також можливості та особливості розвитку електромобільності у Львові. Дискусія відбудеться в онлайн форматі.

До події “Climate talks: про електротранспорт у місті” запрошено експертів та практиків із популяризації та розбудовування інфраструктури для е-мобільності. Зокрема, долучаться начальник Управління транспорту ЛМР Орест Олеськів, координаторка GIZ проєкту “TUMIVolt – електромобільність з відновлювальних джерел енергії” Марта Пастух, директорка мережі зарядних станцій для електромобілів “Go To-U Україна” Олена Артеменко, власник сервісу шерінгу електросамокатів “Easy” Данило Коць, а також директор автомобільного бізнесу IT-компанії “Intellias” Олександр Одуха.

Дискусія відбудеться 25 листопада, початок із 17:00. Посилання на відеотрансляцію буде розміщене у Facebook-події.

Захід є частиною проєкту “Популяризація електромобілів як компоненту сталої мобільності Львова” реалізованого ГО “Плато” за підтримки Управління ІТ Львівської міської ради у рамках конкурсу “Зробимо Львів кращим!” у 2020 році.

Leave a Reply