Львів відкритий до циган

0
9117

Або як бездіяльність Садового вдарила по репутації Львова

Історію із ромами у Львові сьогодні не обговорює навіть лінивий. Без сумніву, жахливу історію, оскільки одне людське життя не вартує жодних політтехнологічних чи господарських питань та рейтингів.

Але, на жаль, не у цій історії. Повторюватись не буду, оскільки фантаж відомий усім.

Проте скажу, що пости у соціальних мережах про циганів йшли уже кілька місяців. Аналізуючи їх, можна ще тоді було зробити висновок, що добром ця історія не закінчиться. Із різних ключів можна розглядати це питання, але головне питання у тому, що львів’ян проти засилля ромів у Львові та на їх околицях. Ще тоді усі писали про те, що міська влада повинна вирішити це питання!

Сьогодні це питання підняли під час апаратної наради у Львівській ОДА.

Очільник обласної міліції Валерій Середа прозвітував про виконану роботу й наголосив, що суть навіть не у циганах, а у тому, що схоже питання могло вибухнути й у будь-якій іншій сфері. Як приклад, він навів несанкціоновану торгівлю. Або ті ж літні майданчики, встановлення яких у місті, схоже, знову ніхто не контролює.

Повертаючись до циган: питань до поліції більше, ніж достатньо. І прикриватись обмеженими повноваженнями тут теж не вийде. Або поліція бере і вирішує проблему, або за справу береться вулиця.

Так і сталось.

Але виникає питання: а де міська влада? Чому мер Львова не контролював цієї ситуації, не координував недопущення аж такої кривавої розв’язки, хоч це ще не кінець історії…

Для тих, хто не знає, скажу, що Садовий особисто уже більше місяця самоусунувся від керівництвом містом. Усі питання вирішуються без його безпосередньої участі. Він пішов у виборчу компанію – то Ужгород, то Тернопіль, то Київ, не кажучи вже про Польщу. Нині, до слова, мер знову у столиці.

А про Львів говорять усі. І на міжнародному рівні теж. І говорять у негативному ключі. І, мабуть, логічно говорять. Чому? Невже тому, що хтось знову почав гратись у політику?

Львів відкритий для циган? Чи, може, так вигідно?

ІВ КУЛЕМЕТ

Leave a Reply