Львів прощається із бійцем «Азову»

Герой загинув у віці 26 років 7 квітня минулого 2022 року. Народився у місті Кропивницький Кіровоградської області

0
43

Сьогодні у Львові попрощалися із бійцем «Азову» Романом Потішком, який зустрів початок повномасштабного вторгнення росії у Маріуполі разом зі своїм підрозділом.

Про це повідомив депутат ЛМР Ігор Зінкевич, пише Кулемет.

Герой загинув у віці 26 років 7 квітня минулого 2022 року. Народився у місті Кропивницький Кіровоградської області.

Мріяв стати пілотом.

Майстерно грав у футбол, був затятим фанатом ФК «Карпати». У серпні 2014 року добровольцем вступив до лав новоствореного полку «Азов». Брав активну участь у Павлопіль-Широкинській наступальній операції, а також в обороні Світлодарської дуги, Мар’їнки, Красногорівки.

Початок повномасштабного вторгнення російської федерації старший лейтенант Роман Потішка, командир 3-ї бойової групи Окремого загону спеціального призначення «Азов», зустрів у Маріуполі разом зі своїм підрозділом.

За особистий героїзм був відзначений кількома державними нагородами, зокрема, орденом Богдана Хмельницького III-го ступеня. Указом Президента України від 17 квітня 2022 року був нагороджений орденом «За мужність» III-го ступеня (посмертно), а також удостоєний звання «капітан» (посмертно).

Також сьогодні ще проведуть в останню путь Володимира Зелінського та Остапа Савку, які захищали Україну від російських окупантів.

Leave a Reply