Львів попрощається із двома захисниками

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Вічная памʼять

1
123

Завтра Львів попрощається із захисниками Святославом-Любомиром Степуком та Володимиром Кушнірем

Про це пише Кулемет з посиланням на пресслужбу ЛМР.

🕯 Святослав-Любомир Степук (01.10.1995-11.11.2023) Львів’янин. Навчався у ліцеї №46 імені В. Чорновола. Здобув освіту у Національному університеті «Львівська політехніка». Протягом 2015-2017 років проходив строкову службу у складі спецпідрозділу «Барс» Національної гвардії України. Згодом підписав контракт із 80-ю окремою десантно-штурмовою бригадою. Виконував бойові завдання у зоні проведення АТО/ООС. Після повернення до цивільного життя працював у продуктовій гуртівні. Напередодні повномасштабного вторгнення російської федерації поїхав до Чеської Республіки. За два тижні повернувся на Батьківщину та знову приєднався до 80-ї бригади. Боронив державу на найрізноманітніших напрямках: на території Донеччини, Харківщини та Миколаївщини. Кілька разів отримував серйозні поранення, зокрема, під час звільнення Ізюму.

🕯 Володимир Кушнір (27.02.1995-09.11.2023) Львів’янин. Навчався у загальноосвітній школі №13. Закінчив техніко-економічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка». Займався торгівлею будівельними матеріалами на гуртівні. Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів. Після проходження навчань у Великій Британії виконував бойові завдання на території Харківської та Запорізької областей у складі 95-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

1 коментар

Залишити відповідь