Львів допоможе двом містам області налагодити подачу опалення до будинків мешканців

0
397

На доручення міського голови Львова в Новий Розділ та Новояворівськ виїхали заступниця мера з питань житлово-комунального господарства, юристи та тепловики, аби допомогти врегулювати питання подачі опалення в будинки мешканців цих двох міст. Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Як зазначив Андрій Садовий, до Львова звернулось керівництво ЛОДА з проханням допомогти врегулювати проблему, адже вже давно відомо, що опалювальний сезон у цих двох містах області є під загрозою зриву.

«У зв’язку із надзвичайною ситуацією техногенного характеру, що склалася у містах Новому Роздолі та Новояворівську через зрив опалювального сезону, просимо Вас скерувати кваліфікованих спеціалістів ЛМКП „Львівтеплоенерго“ для надання консультацій та допомоги у запуску теплогенеруючих установок у згаданих містах», — йдеться у листі ЛОДА.

Додамо, сьогодні у Львові відбувається Х Всеукраїнський Форум ОСББ, в якому бере участь Альона Бабак, міністерка розвитку громад та територій. Вона проведе нараду з приводу ситуації, що склалась у Новому Роздолі та Новояворівську. До цієї наради долучиться також заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.


Leave a Reply