Луцька міська рада відмовляється зупиняти транспорт та зачиняти заклади

0
1200
Санаторій «Немирів» повністю готовий до прийому осіб для обсервації. Фото ілюстративне

Луцька міська рада відмовляється ухвалювати рішення про зупинку транспорту або закриття будь-яких закладів та не погоджується з тим, що місто віднесли до “червоного” рівня епідемічної небезпеки.

Про це повідомив радник міського голови Луцька Ігор Поліщук у Facebook, передає Depo.ua.

“Державною комісією ТЕБ та НС без будь-яких особливих причин віднесено наше місто Луцьк з 3 серпня до “червоного” рівня епідемічної небезпеки. Справжні мотиви такого рішення не зрозумілі, адже в останній час щодо статистики захворюваності COVID-19 в місті нічого не змінилось. “Червоний” рівень означає, що має бути зупинений громадський транспорт, зачинені дитячі садки, заклади громадського харчування, готелі та ін., що в свою чергу призведе до відсутності роботи й засобів для прожиття у тисяч лучан та ще більші недонадходження до міського бюджету, окрім цього – величезні незручності для десятків тисяч лучан”, – написав він.

Він зазначив, що Луцька міська рада не буде приймати жодних рішень щодо зупинки транспорту або закриття будь-яких закладів у зв‘язку з “вищевказаним незрозумілим рішенням”.

“Якщо центральна влада хоче працювати за законом – нехай вводить надзвичайний стан та лише тоді зупиняє транспорт, закриває заклади та приймає інші обмеження”, – додав Поліщук.

Нагадаємо, 31 липня Україну поділили на чотири коронавірусні зони.

Залишити відповідь