ЛКП «Львівелектротранс» отримало третій п’ятисекційний трамвай «Електрон»

0
436
Фото Орест Олеськів

На територію вагоноремонтних майстерень ЛКП «Львівелектротранс» доставили третій з десяти п’ятисекційний трамвай «Електрон», закуплений за кошти від Європейського інвестиційного банку. Решту 7 трамваїв, відповідно до зобов’язань виробника, надійдуть у першій половині 2022 року.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Далі, за процедурою, трамвай має пройти обкатку, випробовування та тестування ходових характеристик та гальмівних систем. Роботи з випробовування здійснюють фахівці державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» (ДП НДКТІ МГ) спільно з спеціалістами «Електронмашу» під наглядом інженерів ЛКП «Львівелектротранс».

Нагадаємо, перший п’ятисекційний трамвай «Електрон», який місто отримало 10 грудня,  вже проходить обкатку та тестування на трамвайних маршрутах Львова.

Нагадаємо, придбання трамваїв стало можливим завдяки участі Львова в проєкті «Міський громадський транспорт України», що є рамковим кредитом від ЄІБ. В межах проєкту місто отримало 12 млн євро на закупівлю десяти п’ятисекційних низькопідлогових трамваїв.

Leave a Reply