ЛКП «Лев» зачиняється на плановий карантин

0
650
З 1 січня у ЛКП «Лев» стартує плановий щорічний карантин, фото ЛМР

З 1 січня, у ЛКП «Лев» розпочинається плановий щорічний карантин, який триватиме два тижні.  Водночас, підприємство буде реагувати на ургентні випадки та приймати тварин у випадку травм чи покусів.

Про це повідомив очільник ЛКП «Лев» Андрій Пінчук, пише Кулемет.

Це необхідно, аби подбати про стерильність та чистоту усіх приміщень, транспорту, території й обладнання.

«Традиційно, кожного року з 1 до 14 січня на нашому підприємстві відбувається карантин. Це потрібно тому, що у нас впродовж року проходить через підприємство величезна кількість тварин, які можуть бути переносниками різних інфекцій. Відповідно, потрібно провести потужну дезінфекцію.Під час карантину ЛКП «Лев» буде продовжувати здійснювати виїзди по ургентних випадках, зокрема, коли собака вагітна або тічкуюча, травмована тварина, або тварина, яка здійснила покус – така тварина має бути відловлена для карантину.», – зазначив в.о. директора ЛКП «Лев» Андрій Пінчук.

Всі тварини під час карантину будуть віддані на перетримку або ж залишаться на підприємстві у тих приміщеннях, де ми будемо почергово проводити дезінфекцію.

Жодна травмована тварина не буде випущена на вулицю, тому що вона не виживе.

«Також ми обов’язково будемо виїжджати на відлов тварин, які є потенційно господарськими, але втекли, до прикладу, якщо злякались феєрверку. Це важливо, аби допомогти волонтерам швидше знайти тварин.

З 15 січня ми повноцінно відновимо свою роботу», – зазначив в.о. директора ЛКП «Лев» Андрій Пінчук.

Працівники закликають небайдужих львів’ян придивитися до тварин на сайті lkplev.com та взяти когось собі в сім’ю або на тимчасову перетримку.

Leave a Reply