Квиток був: Ольга Посипанко пояснила ситуацію із контролерами “Львівелектротрансу”

0
735
тролейбуси у депо простоюють, бо немає водіїв

Квиток був: депутат Львівської міськради Ольга Посипанко пояснила ситуацію із контролерами “Львівелектротрансу”.

Про це пише Кулемет з посиланням на допис депутата у Фейсбук.

“Щодня їжджу на роботу та з роботи громадським транспортом, найчастіше тролейбусом. Щоразу оплачую проїзд через Приват 24. Вчора я також добиралася на роботу тролейбусом і звично оплатила проїзд через QR-код. Квиток придбаний та закомпостований о 15:03 год. О 15:04 год я вже говорила по телефону. Це все видно на скріншотах. Далі переді мною постала контролер й попросила пред’явити документ на право проїзду. Це сталось о 15:14 год. Я пред’явила придбаний квиток, контролерка подякувала, але відразу повернулась і попросила ще зробити це ще раз. Вона оголосила, що я порушила правила проїзду, мовляв, закомпостувала квиток в той час, як вони заходили в салон. Контролер посилалась на камеру, на якій розміщувався секундомір. Ще за якусь мить я почула, як «зловили на безоплатному» літню жінку, але їхня увага перейшла на мене”, – пише Ольга Посипанко.

Вона пояснює далі: “На підвищених тонах ці представники муніципального органу влади почали мене звинувачувати, що мовляв, я не в ту секунду закомпостувала квиток. Сторонній пасажир, який був свідком події, підтвердив мою правоту, однак його ніхто не слухав. До контролерів долучився молодий чоловік, який представився «небайдужим львів’янином», згодом «представником громадського формування, яке ловить порушників», а згодом в його руках дивним чином опинився термінал для оплати штрафу”.

“До речі, цікаво, що на масці цього чоловіка був знак поліції України. Це законно? Людина без жодного відношення до Львівелектротрансу з терміналом в руках? Так, я дзвонила до свого помічника, щоб він підтвердив факт моєї з ним телефонної розмови, яку я перервала для компостування квитка, показувала контролерам своє депутатське посвідчення, намагалсь з’ясувати у керівника ЛКП «Львівелектротранс» правомірність дій контролерів. Однак мені не вдалося це зробити. І ні, я не застосовувала якихось супер зв’язків у Львівській міській раді, щоб уникнути штрафу, про це пишуть журналісти мера. Бо який в цьому сенс? Це ж смішно”, – йдеться у повідомленні.

Посипанко наголошує, що далі “розвивається якась абсолютна деструкція спровокована контролерами. Ми вийшли на кінцевій зупинці. Контролери викликали поліцію. Поліція повідомила, що буде через 40 хв. Молодий чоловік з нашивкою поліції відмовився показувати своє посвідчення особи до того моменту, поки я не оплачу штраф. Не маючи ані фізичних сил, ані часу під стрімким натиском цих осіб та погрозами опинитись у відділку, я оплатила штраф. До того ж, запізнювалась на роботу”.

Депутат пообіцяла підготувати депутатське звернення до ЛКП “Львівелектротранс”. Потрібно перевірити діяльність таких контролерів і правомірність їхніх дій.

“Пишу це все, щоб пояснити таку невимовно важливу новину, яку поширило видання дружини Андрія Садового Zaxid.Net. Це видання пише, що сталась неймовірна подія – депутатка, себто я, їхала у тролейбусі «зайцем», що є відвертим наклепом. Уже десь через пів години після події я оговталася і згадала ще мінімум десяток історій, коли львів’яни ставали жертвами ось такого стилю роботи контролерів Львівелектротрансу. Про це чимало дописів у соцмережах та повідомлень у ЗМІ. Сам процес накладання штрафів у електротранспорті – нецивілізований, хоч і мав би бути таким згідно із правилами. Але на ділі контролери поводяться доволі агресивно і без вагомих доказів виносять вирок пасажиру з власних слів. З собою в підмогу беруть незрозумілих сторонніх осіб із нашивками поліції”, – зазначає Ольга Посипанко у дописі.

“Резюмуючи все сказане. Мені надзвичайно неприємно, що така ситуація трапилась. Але я розумію, що вона могла трапитись будь з ким! Кожен пасажир має мати захист від такого негативу, незалежно від того, хто він чи вона. Друзі, хто ще має схожий досвід спілкування із контролерами у львівських трамваях та тролейбусах? Діліться, будемо змінювати ситуацію разом.  Прошу максимального розголосу!”, – йдеться у повідомленні.

❗️КВИТОК БУВ!

Щодня їжджу на роботу та з роботи громадським транспортом, найчастіше тролейбусом.

Щоразу оплачую…

Опубліковано Olga Posypanko Середа, 7 квітня 2021 р.


Leave a Reply