Кулеба відвідав місце ракетного обстрілу у Львові

0
78

За дорученням Президента України та Керівника Офісу Президента місце трагедії у Львові відвідав заступник Керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

Про це пише Кулемет з посиланням на ЛОВА.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький ознайомив його з наслідками ракетного удару по багатоквартирному будинку в ніч на 6 липня.

Нагадаємо, до ліквідації наслідків теракту було залучено майже 700 людей. Зокрема, поліціянти, медики, працівники комунальних служб, СБУ, Нацгвардії, волонтерські та громадські організації.

«Дякую партнерам Львівської ОВА – ГО «Друзі спільноти святого Егідія», які оперативно привезли на місце трагедії спецодяг для рятувальників та комунальників, їжу, воду, засоби гігієни для постраждалих мешканців і всіх, хто усував наслідки ракетного удару.

Також велика шана нашим волонтерам медико-психологічної допомоги на Головному залізничному вокзалі Львова та міжнародним партнерам, які згуртувалися довкола служби. Вони оперативно приїхали на місце й надавали психологічну, медичну та гуманітарну допомогу всім, хто цього потребував», – додав очільник області.

📍Щоб отримати допомогу, телефонуйте на Гарячу лінію Львівської області за номером 112 або заповнюйте анкету.

📍Номер телефону волонтерської спільноти медико-психологічної допомоги: 068 003 4014

До слова, 40 людей, які втратили рідні домівки, тимчасово поселили у модульне містечко, готель та дитячий центр спорту, туризму і екскурсій.

Бригади вже розпочали ремонтні роботи.

Бажаємо швидкого одужання 48 львів‘янам, які поранені через цей ракетний удар.
Вічна пам‘ять десятьом людям, яких ми, на жаль, втратили.

Ворог відповість за все. Але, будь ласка, не ігноруйте повітряних тривог.

Leave a Reply