Кучма “забув” задекларувати свій будинок на Львівщині

0
2875

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до Національної поліції обґрунтовані висновки, затвердженні на засіданні агентства за результатами повної перевірки декларацій ще трьох посадовців.

Не дотрималися норм антикорупційного законодавства, подаючи декларації за 2016 рік, депутат Уманської міської ради Черкаської області Семененко Сергій Іванович, міський голова м. Дрогобич Львівської області Кучма Тарас Ярославович та директор Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської ОДАДенищенко Денис Вікторович.

Так, було встановлено, що депутат Сергій Семененко недостовірно вказав  розмір статутного капіталу в товаристві та взагалі не вказав, що є власником корпоративних прав ще в трьох товариствах із загальним розміром внеску до статутного капіталу 1 793 920 грн.

Міський голова м. Дрогобич Тарас Кучма не вказав у декларації власний житловий будинок у смт Славське вартістю 637 383 грн.

Директор Департаменту Луганської ОДАДенис Денищенко не задекларував дохід дружини на суму 99 466 грн, її квартиру площею 30 кв.м, частки у квартирі та будинку площами 74 кв.м та 56 кв.м відповідно.

Нагадаємо, відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму  понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб передбачена статтею 366-1 Кримінального кодексу України. У разі виявлення ознак такого правопорушення Національне агентство затверджує обґрунтований висновок та  направляє його до спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції.

Національне агентство також зазначає, що затвердження  обґрунтованого висновку та направлення його до спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для здійснення досудового розслідування

Leave a Reply