Козицький розповів, чому на Львівщині звучала сирена

0
3152
За добу на Львівщині поселили 10 тисяч переселенців

Головне за минулу добу, що варто знати жителям Львівщини – інформує Кулемет з посиланням на голову ЛОВА Максима Козицького.

🔸 Сирена сповіщала про повітряну тривогу 4 рази (з 9 ранку 29 березня по 9 ранку 30 березня). 

У першому та останньому випадках був наліт стратегічної авіації росії з території Білорусі. Під час другої повітряної тривоги – ракетна небезпека. У третьому випадку попереджали про наліт стратегічної авіації росії з акваторії Чорного моря.

Дякую захисникам, які тримають спокійне небо над нами та дають можливість забезпечувати надійний тил. Мирні жителі, вкотре прошу: не нехтуйте власною безпекою, дотримуйтесь правил, які діють під час повітряної тривоги. Якщо лунає сирена, отже є небезпека. Отже – треба йти в укриття. 

🔸 Розселили в нашій області ще понад 4 тисячі людей з регіонів, де тривають бойові дії. Від початку повномасштабного вторгнення, за офіційними даними, на Львівщині прийняли і надали прихисток 262 тисячам людей. Також значна частина вимушених переселенців поселилась самостійно.

🔸 Якщо ви маєте можливість прийняти наших співвітчизників, які вимушені покидати домівки через вибухи та обстріли, зголошуйтесь на офіційному державному ресурсі «Прихисток».

За прихисток внутрішньо переміщених осіб ви можете отримати компенсацію.

🔸 Кордон через пункти пропуску у Львівській області перетнули понад 16 тисяч людей. Від 24 лютого через переходи у нашій області за кордон виїхали 1 мільйон 324 тисячі людей.

🔸  Поліція Львівщини опрацювала 1520 звернень щодо підозрілих осіб, автівок чи об’єктів.

Дякую, що зберігаєте пильність та холодний розум. Спокійного вам дня. Слава Україні!

Залишити відповідь