Козицький доручив провести аналіз усіх тендерних закупівель на Львівщині

Станом на сьогодні не має чітких критеріїв визначення критично важливих та пріоритетних закупівель, саме органи місцевого самоврядування

2
967

Громадськість неодноразово підіймала питання щодо доцільності та своєчасності тих чи інших видатків з місцевих бюджетів. І за це вдячний всім небайдужим, оскільки більш дієвого інструменту контролю ніж громадськість – немає.

Про це повідомив перший заступник голови ЛОВА Андрій Годик, пише Кулемет.

Сьогодні начальник Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький  скерував доручення головам громад, відповідно якого вони упродовж тижня повинні провести аналіз вже оголошених закупівель та тих, що плануються здійснюватися у 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ році (незалежно від методів закупівель) на предмет доцільності таких закупівель та їх пріоритетності.

«Оскільки станом на сьогодні не має чітких критеріїв визначення критично важливих та пріоритетних закупівель, саме органи місцевого самоврядування як розпорядники коштів, та суб’єкти які чітко розуміють першочергові потреби громади, повинні проаналізувати закупівлі своїх структурних підрозділів та комунальних підприємств та розглянути питання про скасування закупівель з низьким ступенем пріоритетності.

Водночас, щоб цей процес був об’єктивний та неупереджений, надзвичайно важливо щоб на загальнодержавному рівні були закріплені єдині пріоритети, єдині критерії і дієві механізми контролю та реагування на порушення», – наголосив Годик.

2 КОМЕНТАРІ

Залишити відповідь