Коли потрібно міняти акумулятор ноутбука

0
57

Сьогодні вже важко повірити, що всього два десятиліття тому стаціонарні комп’ютери правили світом, а ноутбуки були рідкістю. Нині ПК використовують лише найвибагливіші користувачі, а більшість людей зосереджена на мобільності. Саме вона стала одним з найважливіших параметрів ноутбука, завдяки включенню в конструкцію акумулятор.

 Як відомо, батарея – це елемент, який дуже швидко зношується, що знижує потенціал пристрою. На щастя, його можна замінити в будь-який момент, наприклад, для Asus відповідний варіант можна замовити на цьому сайті https://www.aks.ua/catalog/akkumulyator-dlya-noutbuka/brend-noutbuka/asus

Чому акумулятор ноутбука з часом зношується?

 Сувора правда полягає в тому, що незалежно від манери експлуатації, батарея ноутбука з часом все одно втратить свою ємність. Точно дотримуючись рекомендацій виробника, все ж можна продовжити термін її служби, але результат буде один – повна деградація осередків. На стан батареї впливає безліч різних чинників, зокрема вік. Навіть помістивши акумулятор на зберігання в ящик і зовсім не використовуючи його, неможливо запобігти втраті його ємності.

Також будь-який акумулятор розрахований на певну кількість циклів заряджання. При перевищенні цього ліміту продуктивність починає істотно знижуватися. Термін служби батареї буде тим коротшим, чим частіше ви використовуватимете свій ноутбук без дротів.

Ще один ворог акумулятора – надмірний перегрів. Тому, якщо використовуєте свій ноутбук у стаціонарному режимі, то рекомендується витягти акумулятор і покладатися виключно на живлення від мережі змінного струму. Це може сприяти збільшенню терміну служби батареї.

У який момент може знадобитися заміна АКБ?

 Заміна батареї в ноутбуці – безумовно краще рішення, ніж купівля нового пристрою. Акумулятор зношується набагато швидше, ніж інші компоненти лептопа, тому зазвичай потрібно провести заміну тільки одного елемента. Обрати батарею для HP краще тут https://www.aks.ua/catalog/akkumulyator-dlya-noutbuka/brend-noutbuka/hp

 Але як дізнатися, що настав час зробити заміну? Не хвилюйтесь, ноутбук повідомить вам про це!

 

Симптоми зношення батареї:

  1. Коротший час автономної роботи.

 Першою ознакою зносу батареї в ноутбуці є, звичайно ж, значно скорочений час роботи в бездротовому режимі. Не потрібно бути фахівцем, щоб помітити зниження продуктивності АКБ.

  1. Повідомлення системи “батарея потребує заміни“.

 Що може бути більш переконливим, ніж рекомендації самого ноутбука. Такий сигнал не можна не помітити. Він набуває форми тривожного значка на панелі завдань із червоним хрестиком. Його поява свідчить тільки про те, що ноутбук у бездротовому режимі може почати відключатися без попередження.

  1. Діагностика ємності акумулятора.

 Коли в користувача є неясне відчуття, що акумулятор більше не працює так ефективно, як раніше, але системних сповіщень про будь-які проблеми ще немає, то стан батареї можна перевірити самостійно.   

 Достатньо скористатися одним із діагностичних інструментів системи, який повідомить приблизний рівень витрати батареї порівняно із заводською ємністю. У результаті ви можете дізнатися, на скільки відсотків знизилася продуктивність акумулятора вашого ноутбука.

Залишити відповідь