Коли ми побачимо законну та ефективну роботу поліції на блокуваннях?

0
2164
На Львівщині перекрили трасу
На Львівщині перекрили трасу "Київ-Чоп"

Сьогодні майже 5 годин група людей з Миколаєва перекривала трасу Київ~Чоп. На деяких сайтах написано, що тисячі людей, які простоювали в корках у спеку посеред робочого дня, через це мали поламані плани і знищені нерви.

Вже дійшло до того, що кожне село,яке чимось не задоволене виходить на трасу біля свого села і ходить по пішохідному переході. Це епідемія соціального шантажу.

Грубо порушується право на вільне пересування тисяч людей. І ті, чиї права порушуються, повністю беззахисні в цій ситуації. Але ж порушується право, яке грантоване Конституцією. Хто б мав його захистити? Поліція! І нова і стара. Нацполіціія має нарешті якось себе опритомнити, взяти в руки і почати давати раду з тими соціальними шантажистами. Просто немає волі і бажання. Водії, які потерпають від цього, мають виходити з своїх авто і йти до поліцейських і вимагати забезпечити їхнє конституційне право. Бо вони нічого не роблять із цим. Їм так комфортно.

Поліція чого не розганяє ті перекриття? Бо бздить вчиняти рішучі законні дії. Боїться людської агресії та заворушень. А ви дорогі поліцейські, не боїтеся агресії і заворушень з боку тих, кому вже остогидли ті перекриття і ваша безпомічність? Нас набагато більше від групок безсовісних егоцентристів-маніпулянтів! А може просто поліціі лінь напрягатися?

Сергій Князєв Валера Середа Роман Пилипенко Андрій Богуш чому ви не захищаєте конституційні права громадян? Ви топчетеся там біля тих перекривачів і кажете, що забезпечуєте громадський порядок.

Який попядок!? Перекриття трас – це хаос і безпрєдєл. Ви забезпечуєте комфортне проведення безпрєдєлу? І неправда, що ті ходіння по пішохідному законні.

При бажанні людей можна штрафувати і навіть затримувати, бо вони 100% будуть бикувати до поліції і особи ви так просто не встановите.

Ну, Ок, ви вважаєте, що ходячи по пішохідному, вони нічного не порушують. Хоча це не так. Це блокування шляхів методом маніпуляції законом. Але Ок.

Достатньо ж поставити регулювальника, який має пріоритет перед знаками та розміткою, і далі по алгоритму. Коли ми побачимо закону та ефективну роботу поліції на блокуваннях?

Вікторія Балицька

Залишити відповідь