Кілька нардепів хочуть взяти на поруки львівського активіста С14, якого затримали на 60 діб

0
912

Апеляційний суд Львівської області сьогодні проводив засідання у справі активіста С14 Маркіяна Вербового, якому інкримінують завдання поранення поліцейському.

На початку засідання захисники підозрюваного оголосили клопотання про те, щоб він був доставлений на судове засідання, оскільки він бажає дати пояснення, – передає кореспондент Дивись.info із зали суду.

Водночас, представник прокуратури заявив, що не бачить у цьому потреби.

Нагадаємо, 17 серпня Галицький районний суд взяв під варту 20-річного львів’янина без права внесення застави терміном на 60 діб. Активіста підозрюють у пораненні поліцейського. Впродовж апеляційного засідання захисники підозрюваного заявили про клопотання кількох народних депутатів, які готові взяти Маркіяна Вербового під особисту поруку.

Один з нардепів, Володимир Парасюк, навіть був присутній у залі суду.

Порадившись між собою, судді прийшли до висновку про необхідність доставити до зали суду Маркіяна Вербового. Втім, попри прохання захисників зробити це негайно, судді заявили, що засідання оголошує перерву до 6 вересня. Це обурило активістів, які відмовилися покидати залу, а Володимир Парасюк пішов до суддів з’ясовувати ситуацію. Нагадаємо, раніше пройшла вулична акція членів організації С14 під будівлею суду.

До суду прийшли кілька десятків активістів С14, які спалили димові шашки. Учасники акції скандували «Тюрму прокурору» і «Хто замовив Катю Гандзюк». Наразі активісти залишаються у будівлі суду.

Leave a Reply