Канатна дорога на Високий Замок у Львові обійдеться у 10 мільйонів євро

0
1329

Вартість будівництва проекту, що передбачає канатну дорогу на Високий замок, станції канатки та пішохідний міст через вулицю Кривоноса, оцінюють близько 10 мільйонів євро. Про це стало відомо вчора, 11 грудня, під час громадського слухання щодо будівництва, повідомила громадська активістка, журналіст Ірина Юзик у Фейсбук.

У міськраді обіцяють використаня виключно інвестиційних коштів для реалізації проекту, пише Форпост.

“Тільки прийняли Статут, який не передбачає голосування під час містобудівних перетворень, як уже громадські слухання у цій сфері. Жодних мандатів для голосування я на столах не бачу… Залишилося доведення до відома, голосування-рішення уже не передбачено.

Мабуть, урбаністам вистачило бруківки на Бандери, де люди висловилися однозначно проти. Потім мерія і ті, хто при ній, тиждень не могли заспокоїтися: нащо нам представницька демократія, якщо люди самі вирішують, а вони вирішують не правильно, а ми знаємо краще і т.д. Порішали – Статутом.

Доповідач представляє задум зведення канатної дороги на Високий замок, станцій канатки, пішохідного моста через вулицю Кривоноса , який одночасно має бути меморіалом Небесної сотні.

Уточню: розробити детальний план території – означає забудувати. Про це чітко пише у законі України “Про регулювання містобудівної діяльності”. А ви бачили візуалізацію станції канатки на нижньому оглядовому майданчику парку? Так поверхи три.

Ну і та, коли починають говорити про такі космічні речі як канатна дорога, я чомусь одразу згадую не каналізовані райони старого Знесіння… Або маршрутки”  – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь