Івано-франківські блогери Дмитро Варварук та Юлія Верба покажуть у Львові фільм “Чарівний глечик” (ФОТО, ВІДЕО)

0
1118
Івано-франківські блогери Дмитро Варварук та Юлія Верба покажуть у Львові фільм "Чарівний глечик"

У Львові відбудеться прес-конференція та одноразовий показ фільму, який відбудеться у кінотеатрі «Multiplex» ТРЦ «Victoria Gardens»

Про це пише Кулемет з посиланням на організаторів.

15 грудня

17:00 – прес-конференція;

18:00 – показ фільму;

19:00 – фан-зустріч з підписниками.

Дмитро Варварук та головні герої будуть раді поспілкуватися з Вами та розказати про історію створення фільму і про своє бажання розвивати україномовний контент.

Від YouTube роликів до повного метру: блогер Дмитро Варварук презентує фільм «Чарівний глечик»

Український блогер та актор Діма Варварук разом із командою створили та презентують повнометражну, пригодницьку комедію з елементами екшену – «Чарівний Глечик».

Над створенням повнометражного фільму Дмитро зібрав команду однодумців, яка вмить підхопила ідею та приступила до втілення «Чарівного глечика».

«Для мене сходинкою у житті був Інстаграм, згодом Ютуб. Відтоді коли у мене з’явилась потужна команда, основною метою у моєму житті стало створення якісного, підкреслю, україномовного контенту. Я хочу творити сторінку історії, яку будуть пам’ятати усі. Ідея у мене виникла раптово, уві сні, коли я прокинувся одразу почав створювати спільний чат та приступати до створення «Чарівного глечика», – розповідає продюсер та головний актор Діма Варварук

В основі сюжету кінострічки лежить історія сільських парубків, які прагнуть кращого життя, і роблять усе задля того аби їхня мрія здійснилась. Після походу до нічного клубу, Дмитро, Андрій та Володя віднайшли магічну знахідку. Саме тут починається справжня пригодницька комедія, випробування дружби, кохання та мрії.

«Ключовою темою фільму є дорослішання. Жанрове змішання від комедії до екшену, з елементами містики – все це, по суті коктейль максималізму, який притаманний нашій аудиторії. Для того, щоб якісно донести історію, потрібно розуміти, хто наш глядач, які проблеми його цікавлять, якими мріями він живе. Проблеми головних героїв повинні знаходити відгук у аудиторії, саме у цьому випадку, глядач зможе співпереживати героям, бо буде ототожнювати себе з ними. Додам , що в українському кінематографі все буде дуже добре!», – резюмує режисер Богдан Ченкалюк

У фільмі за задумом режисера, герої фільму як і його історія прагнуть до певної самобутності, використовуючи колорит українського села в правильній формі. Також , варто додати, що зйомки фільму тривали протягом 21 дня. За цей час команда здолала понад 1200 кілометрів автошляху та пережила чимало форс-мажорних обставин.

Прем’єра пригодницької комедії «Чарівний глечик» запланована 13 грудня 2021 року. Саме цей день є знаковим для команди, адже 13 грудня в Україні є традиція ворожіння на Андрій, а також YouTube вперше додав українську мову в налаштуваннях.

Івано-франківські блогери Дмитро Варварук та Юлія Верба покажуть у Львові фільм “Чарівний глечик”
Івано-франківські блогери Дмитро Варварук та Юлія Верба покажуть у Львові фільм “Чарівний глечик”

ТИЗЕР ФІЛЬМУ «ЧАРІВНИЙ ГЛЕЧИК»:

Короткий синопсис:

Троє друзів Діма, Андрій та Володя мають грандіозні плани на вечір – дискотека у сусідньому селі. Несподівана магічна знахідка змінює хід подій. Тепер весела пригода перетвориться на справжнє випробування. Випробування дружби, кохання та мрії.

Жанр: Пригоди, Комедія, Фантастика Режисер та автор: Богдана Ченкалюка Рік випуску: грудень 2021 року Продюсер: Діма Варварук

Сценарист: Кукса Андрій Оператор-постановник: Коханюк Михайло

Головні персонажі стрічки: Діма Варварук, Андрій Галин, Володимир Карковський. Також до акторського складу належать: блогер-мільйонник Юлія Вербинець, Оксана Варварук, Ігор Варварук, Василь Копчук, Діана Козачок, Яна Сорочак, Михайло Барта.

Акредитація за телефоном: 098 130 10 61, Ольга Максим”як

Залишити відповідь