Італійський дворик – одне з найромантичніших місць Львова

0
414
Італійський дворик - одне з найромантичніших місць Львова

Якщо вам подобається італійська культура та все що з цим пов’язано, то у Львові є чудове місце, яке точно варто оглянути. Це особливий Італійський дворик, який знаходиться прямо в історичній частині міста. Коли опиняєшся в центрі цього гарного місця, то щоб відчути себе в Римі, Вам потрібно замовити піцу в Львові й заглянути в Італійський дворик. Це такий острівець посеред океану. Тут завжди затишно, мереживна архітектура та пахне італійською кухнею.

Чому це місце стало таким особливим?

В самому центрі Львова є така пам’ятка шістнадцятого століття. Архітектура в романтичному стилі. Нічого подібного в Україні Ви не знайдете. Ідеальне місце, що просякнуте італійською культурою, де було б дуже доречно смакувати улюбленою стравою з Пронто Піца. Основні особливості цієї унікальної місцини:

  • Це місце фактично є подвір’ям неповторного Палацу Корнякта. Його було збудовано ще в шістнадцятому столітті.
  • Це один з улюблених просторів для того щоб показувати фільми різної тематики. І це регулярно проходить тут на безкоштовній основі.
  • Справжній архітектурний музей, який розташований під відкритим небом. Тому не дивно, що це стало улюбленим місцем для багатьох закоханих.
  • Тут часто проходять концерти з класичної та джазової музики.

Чому варто відвідати особливий та неповторний дворик в італійському стилі?

Деякі називають цю гарну місцину Королівською або Венеціанською кам’яницею. І це зовсім не дивно, бо саме тут відчуваєш атмосферу як в Римі чи у Венеції. Це означає, що тут відчувають затишок, спокій та романтику. Власне, не дивно, що італійський дворик став невід’ємною частиною для багатьох екскурсій по Львову.

Це особлива культурна пам’ятка, яка є чудовим представником епохи Ренесансу. Особливий палац Корнякта був створений за проектом відомого на свій час італійського архітектора Петра з Барбони. Неповторний дворик, розташований поміж фантастичними арочними лоджіями, він на протязі довгого проміжку часу залишився єдиним таким в Україні.

Неймовірна особливість цього міста, чому тут так тихо та спокійно має наукове пояснення. Будівля, яка обіймає венеціанський дворик, створена таким чином, щоб не пропускати галасу та шуму зовні. Навіть у випадку, коли за стінами буде відбуватись карнавал, то всередині ви будете слухати лише своїх співрозмовників та музику навкруги.

Це дійсно куточок спокою, де можна насолодитись спілкуванням або побути наодинці з самим собою. Тому не дивно, що це місце користується такою популярністю.

Тут завжди тільки якісна музика. Вінілові мелодії класичної чи джазової музики. Це дозволяє відчути спокій та насолоду від життя. А ще це місце буде вражати вас своєю ілюзією об’єму. Тут побачите різноманітні неповторні картини на стіні та особливі антикварні меблі. Особливо рекомендуємо насолоджуюсь красою, смакуючи справжню італійську піцу, щоб наповнитись атмосферою.

Leave a Reply