Хто з нардепів Львівщини не підписався за заборону московського патріархату

Нардеп Саламаха у Верховній Раді важко працював, а тому відпочивати доводилось не виходячи з сесійної зали: понад годину спав за колонами

0
365
На Львівщині народному депутату висловили недовіру

Народні депутати ніяк не можуть проголосувати за заборону московського патріархату в Україні, утім за відповідну ініціативу вже зібрали 226 підписів

Серед тих, хто підтримує заборону в Україні УПЦ МП, – парламентарі від “Слуги Народу”, “Європейської Солідарності”, “Голосу” та інших. Інформацію з поіменним списком підписантів було опубліковано на сайті “Главком”, пише Кулемет.

Згідно з цим переліком, двоє народних обранців з Львівщини не поставили своїх автографів на документі про заборону МП.

Один з них, нардеп від партії “Слуга Народу” 32-річний Орест Саламаха. Той самий, який  готував дисертацію про Російську імперію, а також вносив правку, що передбачає повне виведення телебачення з-під дії закону про мову, а згодом її відкликав. Він був довіреною особою кандидата Володимира Зеленського на виборах президента у 2019 році. У липні пройшов до парламенту по виборчому округу № 121, (Борислав, Дрогобич, Трускавець, Дрогобицький район).

Очевидно, нардеп Саламаха у Верховній Раді важко працював, а тому відпочивати доводилось не виходячи з сесійної зали. Так, парламентарій понад годину спав за колонами під час одного з засідань у 2020 році, коли йшов розгляду законопроєкту про азартні ігри.

Згідно з декларацією за 2020 рік, у сім’ї Саламахи був будинок під Львовом на 247 кв. м, а також будинок в Іспанії на 148 кв. Сім’я володіла чотирма авто і мотоциклом Harley. Ще один автомобіль, а саме Mercedes-Benz EQS 450+ майже за $100 тис., депутат придбав уже після повномасштабного вторгнення. Готівкою у різних валютах Саламаха 2020 року мав понад 13 млн грн.

Інший нардеп, який не підписався за заборону московського патріархату, також від “Слуги Народу”, уродженець Волині та випускник Львівського нацуніверситету ім. Івана Франка Андрій Герус. У 2015 році він балотувався до Київської міської ради від партії мера Львова Андрія Садового “Об’єднання “Самопоміч”.

Ще у 2020 році Герус фігурував у розслідуванні САП щодо відкриття імпорту електроенергії із Росії. До слова, його називали одним із трьох найбагатших нардепів у “Слузі Народу”. Його статики оцінювали у 38 млн грн.

Залишити відповідь