Гринда просить розпочати будівництво транспортних розв’язок у Львові

0
2655

Під час чергової сесії Львівської міської ради депутат фракції «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Іван Гринда звернувся до мера міста Андрія Садового з вимогою розпочати будівництво транспортних розв’язок.

За його словами, останні декілька років у місті значно зросла кількість приватного транспорту, що, своєю чергою, зумовило величезне навантаження на вулиці міста. Та найболючіше така ситуація вдарила по громадському транспорту, який більшу частину робочого часу простоює у чисельних заторах. Попри те, що значна частина міського бюджету витрачається на ремонт доріг, останній рік чітко продемонстрував, що головна причина виникнення заторів це, в першу чергу, відсутність сучасних інфраструктурних транспортних розв’язок.

«За минулі роки у місті вже були напрацьовано ряд проектів, що могли б значно спростити рух на певних ділянках міста. Так, до прикладу, пропоную створити транспортну розв’язку вулиць Левандівська – Залізнична – Шевченка. Місто вже має блискучі приклади спорудження схожих розв’язок. Так збудована у 2011 році розв’язка вул. Шевченка – вул. Городоцька, як і добудована цього року додаткової смуги руху від кільця вул. Зеленої–Луганська до вул. Зубрівської, є прикладом якісного підходу до локального вирішення транспортного колапсу. Вважаю за необхідне розпочати будівництво смуг з сторони вул. Пластової, від кільці вул. Б. Хмельницького – вул. Липинського», – наголосив Іван Гринда.

Укропівець переконаний, якщо вже цього року розробити проектно–кошторисну документацію та почати реалізовувати дані транспортні проекти, то це значно спростить у майбутньому пересування містом та зменшить значну кількість заторів, у яких щодня простоюють тисячі львів’ян.

Leave a Reply