Громрада контролюватиме проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників у Львові

0
1060

2 лютого Львівська міська рада почала здійснювати перші реальні кроки щодо вирішення проблеми  пасажирських перевезень у місті. Про це ГО “Розвиток громади”.

З самого ранку виконком, з голосу, затвердив договір про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, а в другій половині дня Громадська рада при управлінні транспорту зібралася щоб заслухати інформацію від в.о. начальника управління транспорту стосовно рішення виконавчого комітету ЛМР про затвердження цього договору та за результатами обговорення вирішили  делегувати представників громадських організацій до конкурсного комітету.

За пропозицією голови громадської ради Святослава Товстиги таємним голосуванням визначили вісім осіб з членів громадської ради при управлінні транспорту для участі в конкурсному комітеті на визначення перевізника на автобусному маршруті загального користування у м. Львові. У підсумку Громадська рада рекомендувала управлінню транспорту включити до складу конкурсного комітету представників громадських організацій, які постійно опікуються питанням пасажирських перевезень у місті, а саме:
Швайку А. ЛОГО «Львівтрансзахист»
Товстигу С.  ГО « За якісний транспорт»
Бая Н. ГО «Розвиток Громади»
Шендюх Ю. – Львівська обласна організація роботодавців транспорту
Снігур С. ВГО « Громадський комітет транспортної безпеки»
Лисяка Н. ГО «Грім»
Сірківа О. ГО «Антикорупційний моніторинг Львівщини»
Желяско А. ГО «Українська спілка учасників АТО»

Нагадаємо, що конкурс на визначення перевізника минулого року не був проведений через чисельні порушення процедури організації конкурсу. Перевізники майже рік працювали на тимчасових угодах, що спричиняло низький рівень надання послуги з перевезення пасажирів, відсутність контролю і важелів впливу на них і водночас їх повну безправність у питаннях відшкодування коштів на перевезення пільгових категорій громадян.

За наполегливою пропозицією громадських організацій, які представлені у громадській раді при управлінні транспорту, міська влада погодила загальний режим руху міських автобусів, що представлено у затвердженому виконкомом договорі, а також суворі штрафні санкції за порушення перевізниками умов договору.

Оскільки в управлінні транспорту обіцяють оголошення конкурсу, представники Громадської ради, які плідно працювали в напрямку покращення якості пасажирських перевезень у місті Львові, сподіваються що міська влада забезпечить їх участь у роботі конкурсного комітету з визначення перевізника на автобусних маршрутах загального користування та забезпечить прозорі, конкурентні умови його проведення.

Залишити відповідь