Громадську раду при управління транспорту тимчасово очолив Голяк

0
4782

Сьогодні, 11 червня, відбулось засідання громадської ради, єдиним питанням на якому був звіт голови за 2017 рік. Про це інформує громадська рада при управління транспорту у Фейсбуці.

“Під час звіту Святослав Товстига доповів про кількість засідань громадської ради та кількість прийнятих рішень, однак не зміг дати відповіді на запитання членів громадської ради про те, які з рішень були виконані. Крім того, члени громадської ради висловили невдоволення організацією роботи ради під головуванням Святослава Товстиги, зокрема відсутністю стратегії та ситуативністю засідань і рішень”, – йдеться у повідомленні.

Як йдеться у повідомленні, після дискусій ми вирішили визнати звіт та роботу голови незадовільними та оголосити недовіру голові Святославу Товстизі, що, згідно з положенням про громадську раду, означає усунення його від головування.

“Тимчасово виконання обов’язків голови поклали на заступника Myroslav Holyak. На наступному засіданні плануємо обрати постійного голову громради. До уваги ЗМІ: коментарі щодо діяльності, рішень, позиції громради з тих чи інших питань наразі уповноважений надавати в.о. голови Мирослав Голяк, а після обрання нового голови – той, хто буде обраний”, – йдеться у повідомленні.


Leave a Reply