Громадськість Львівщини підтримує введення воєнного стану

0
887

У Львівській ОДА пройшло розширене позачергове засідання Правління громадської ради при ЛОДА спільно з головами всіх громадських Львівщини та Координаційною радою учасників АТО.

Про це у Фейсбуці повідомила голова громадської ради при СБУ Львівщини Галина Янко.

“Такої єдності в нас не було давно. У співпраці з Головою ОДА Oleg Synyutka та Львівська обласна державна адміністрація прийнято основні 3 речі”, – йдеться у повідомленні.

1. Ми беззаперечно підтримуємо введеня воєнного стану та вимагаємо повернення всіх військовополонених, які незаконно утримуються росією та розшуку безвістизниклих наших військових.
2. Ми вимагаємо щотижневого звіту Головного Управління Національної поліції у Львівській області по кримінальних провадженнях відносно осіб, що в незаконний спосіб перекрили траси та унеможливили безперешкодний перетин кордону у Львівській області та їх якнайшвидшого притягнення до відповідальності. Також проведення службового розслідування відносно бездіяльності поліції, що спричинила неможливість перетину кордону громадянами України, іноземцями. Так, зокрема, на засіданні підтвердили факт, коли вночі активістам довелося самим «визволяти» три автобуси з дітьми, інвалідами, та особами, що потребували негайної медичної допомоги, а в цей час поліція не здійснювала жодних заходів, щоб забезпечити хоча б незахищеним громадям безперешкодний проїзд кордону.
3. Створюється комісія з питань інформаційної безпеки. Нажаль, до цього часу, ми не маємо зведеного отримання інформації від ЗСУ, правоохоронних органів та органів Державної влади, яке мало б знати населення, аби унеможливити розповсюдження фейків. ЛОДА, зокрема, Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА спільно з нами напрацьовуватиме механізм, аби в нашому регіоні була дотримана інформаційна безпека, що зараз є вкрай важливим елементом захисту.
Беззаперечно ми підтримуємо введення візового режиму з країною окупантом, припинення торгівлі з РФ, та будь якої іншої співпраці.

“Дякую, Andriy Bolyubash, що підтримав і організував засідання. Не зважаючи, що всі ми маємо різні завдання в своїй роботі у громадських радах, зараз, ми єдині у своєму баченні безпеки Нашої країни”, – написала Янко.

Leave a Reply