«Гордість Трускавця – 2017»: в області відбулась щорічна церемонія вручення премії

0
1191

Сьогодні, 20 січня, у м. Трускавець відбулася щорічна церемонія вручення премії «Гордість Трускавця – 2017», символом якої є «Кришталевий лотос». Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Мета премії – відзначення людей, які своєю працею популяризують місто-курорт Трускавець та Львівську область загалом в Україні та закордоном.

Проводиться церемонія щорічно в кращому готельно-курортному комплексі року.

“Сьогодні ми пишаємося тими досягненнями, які здобули упродовж минулого року. Насправді їх є багато і ця подія стосується сьогодні виключно туристичного напрямку, але нам є чим гордитися. Лише у минулому році ми зреалізували проекти, зокрема збудували 600 км доріг, понад 1,5 тис об’єктів відремонтували та збудували на Львівщині, створили понад 8 тисяч робочих місць”,- зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Окрім того він додав, що у туристичній сфері відстежується значне зростання.

“До нас приїжджають гості і ми їх зустрічаємо. Наша позиція є дуже простою – ті, хто приїжджає на Львівщину відпочити чи у справах бізнесу, є важливими для нас. Адже це не лише надходження до бюджету, але й можливість продемонструвати нашу щедрість, щирість. Відтак, наші традиції та культуру будуть упізнавати не лише в Україні, але й далеко за її межами. Наш успіх – це наша зброя у боротьбі з агресором”- наголосив Ростислав Замлинський.

Проводиться церемонія щорічно в кращому готельно-курортному комплексі року.

Серед номінантів, в році що минув, є успішні діячі, спортсмени, підприємці, митці, готельєри та ресторатори.

За словами Ростислава Замлинського, кожен номінант та мешканець м. Трускавець є гордістю курортного міста, адже праця кожного сприяє гарній атмосфері та незабутнім враженням туристів і відпочивальників та заохочує повертатися у місто знову.

Номінанти премії визначалися експертною групою, а також моніторингом думки громадськості та інтернет простору.

Окрім того, подяками голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки нагородили Наталію Поліщук, Галину Коваль, Олену Білас-Березову.

Щорічна премія проводиться Трускавецькою міською радою, Міжнародним Центром «Європейська інтеграція України» в співпраці з Комітетом Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Залишити відповідь