Холод розповів подробиці про розшук військовозобовʼязаних на Львівщині

1
85

З територіальними громадами Львівщини координуємо зусилля у найважливішому.

Про це повідомив в о голови ЛОР Юрій Холод, пише Кулемет.

Йдеться насамперед про можливість для органів місцевого самоврядування законно та швидко допомогати ЗСУ. Адже зараз допомога захисникам з місцевих бюджетів законодавчо не врегульована. Тому разом наполягаємо, щоб Верховна Рада якнайшвидше ухвалила зміни до чинного законодавства у галузі законів про місцеве самоврядування, бюджетного і податкового кодексів. 

Важливими темами нинішнього регіонального зʼїзду територіальних громад Львівщини стали також будівництво укриттів в освітніх закладах, відповідно до будівельних норм і постанов уряду.

Ще одна нинішня тема, про яку говорити уникають – мобілізація. Зʼясували, що в цьому напрямі робить поліція, що ТЦК, а що є відповідальністю місцевих громад. До слова, від початку року правоохоронці отримали 2400 заяв щодо розшуку ухилянтів на Львівщині. Майже 1400 відшукали та доправили в ТЦК, але 70% розшуканих – просто оновили дані, бо мають підставу «відстрочки».

Реабілітація ветеранів, а зокрема — створення центрів реабілітації у всіх районах Львівщини та пілотний проєкт з надання всіх соціальних послуг для військових і ветеранів при 16 ЦНАПах, творення середовища максимальної безбарʼєрності у наших громадах — все це питання, які прозвучали, й проєкти, які вже сьогодні втілюємо разом.

Ініціатива загальної зустрічі та відвертої розмови представників громад, керівництва обласної військової адміністрації, обласної ради, відповідних державних органів, зокрема, ТЦК та СП і ДСНС, належить Львівському регіональному відділенню всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад та Львівській ОВА.

«Дякую всім організаторам та присутнім», – написав Холод.

1 коментар

Залишити відповідь