«Хочуть продати за безцінь»: У Новому Роздолі не вдалося провести інвентаризацію майна об’єктів водопостачання

0
931
ТЕЦ Новояворівська і Нового Роздолу

20 травня, під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Юрія Бучка відбулася екстрена нарада. Говорили про водопостачання у Новому Роздолі.
Участь у нараді взяли керівник департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації Назарій Романчук та представники Новороздільської міської ради, ТзОВ «Енергія- Новий Розділ» та ТОВ «Нафтогаз Тепло». Про це пише Галнет.

У межах наради Юрій Бучко дав доручення ТОВ «Нафтогаз Тепло» забезпечити доступ працівникам ТзОВ «Енергія- Новий Розділ» до об’єктів, які залучені до надання послуг з водопостачання. Відповідно ТзОВ «Енергія- Новий Розділ» повинна здійснювати безперебійне водопостачання мешканцям Нового Роздолу.

За підсумками наради вирішили створити робочу групу при Львівській ОДА, яка координуватиме проведення інвентаризації майна та подаватиме пропозиції, щодо врегулювання спірних питань.

Втім, каже директор ТЗоВ «Енергія-Новояворівськ» Андрій Гнатуш, інвентаризації не відбулося, оскільки представники ТОВ «Нафтогаз Тепло» погодилися на інвентаризацію лише будівель з обладнанням, яке качає воду зі свердловин, а не усього майна:

«Наразі вони порушили домовленості і відмовилися інвентаризувати обладнання ТЕЦ. Це все робиться для того, щоб знівечити об’єкт і показати ситуацію у світлі того, що ним не можна управляти. Згодом вони планують реалізувати його незаконно на такому самому майданчику як СЕТАМ».

Так, каже Гнатуш, ситуація може бути ідентичною з тією, яку у розслідуванні днями описали «Наші гроші». Там йдеться про те, що в Одесі АРМА продала 27 гектарів через СЕТАМ за заниженою у 15 разів ціною. Реалізації ж підлягає майно, зберігання якого через громіздкість або з інших причин неможливе без зайвих труднощів.

До такого стану, на думку Андрія Гнатуша, зараз намагаються довести ТЕЦ: «Оскільки у них прямих підстав для реалізації даних об’єктів немає, вони хочуть спровокувати такий інцидент, а потім продати за безцінь. Вони зробили оцінку об’єкту ще до того, як провели інвентаризацію. А зараз вони мають оцінку і підганяють під це інвентаризацію. Такого бути не може, це грубе порушення чинного законодавства. Державні органи перевищують свої повноваження і ми просимо усі ЗМІ звернути на це увагу», – пояснює Андрій Гнатуш.

Нагадаємо, 15 травня мешканці Нового Роздолу залишилися без водопостачання. Трапилося це через те, що 14 травня на основній лінії водоживлення стався гідропорив та вийшло з ладу обладнання свердловин. Працівники компанії ТзОВ «Енергія Новий Розділ», яка є постачальником питної води, не могли ліквідувати аварію, бо компанія «Нафтогаз» опломбувала будівлі з обладнанням, яке качає воду зі свердловин. Після цього у Львівській ОДА скликали термінову нараду. Там і вирішили, що водопостачання у Новому Роздолі тепер контролюватиме Львівська ОДА.


Leave a Reply