Ганущин натякнув, що Садовий хотів би забрати приміщення Львівської облради

0
1760

Львівські депутати обмінялись люб’язностями під час розгляду майнових питань

Депутати Львівської облради під час сесії обмінялись люб’язностями під час розгляду майнових питань.

Під час розгляду цього питання частина депутатів пропонували не розглядати питання про приватизацію об’єктів без врахування думки місцевих громад.

Водночас голосування засвідчило, що фракція «Батьківщина» голосує в унісон із фракцією «Самопоміч», яка, як відомо, критикує керівництво облради за непрозорість у вирішенні майнових питань, при чому у місті уже давно не наводить порядку.

«Якщо ми будемо питати думку Львівської міськради з приводу майна, яке є у Львові, то їй треба буде усе це майно, цю залу і усе на купу», – сказав голова облради Олександр Ганущин.

Водночас після довгих дискусій депутати так і не проголосували «за» проект рішення, хоча його і підтримала профільна депутатська комісія.

Нагадаємо, представники ГО “Розвиток громади” опублікували перелік комунального майна Львівської міськради, яке було розкрадене.

Сама Інна Свистун повідомляла про те, що судиться із “Самопоміччю”.

“Єдиними невідомими у всіх схемі є прізвища та посади працівників управління комунального майна Львівської міської ради, без яких така схема була б приречена на провал. Все відбувалось наступним чином: посадовець управління комунального майна надає Малькову С. і Сандул В. копії технічних документів на приміщення, які не мають орендарів і не використовуються комунальними підприємствами міста. Далі фігуранти через підставні фірми (станом на сьогодні відомо про 28), складають Протокол засідання, яким ставлять на баланс фірми приміщення комунального майна і через свого нотаріуса на підставі копії цього протоколу і копії технічних документів переоформляють приміщення на своїх родичів”, – повідомляють представники ГО “Розвиток Громади”.

Свистун ж пообіцяла, що вкрадені об’єкти повернуть громаді міста Львова.

Представники громадських організацій уже неодноразово вимагали від Садового відправити Свистун у відставку.

Також ми писали про те, як підлеглих Садового впіймали на брехні.

Активісти ж пообіцяли вирішити проблеми з управлінням комунального майна Садового.

Роботу Інни Свистун розкритикував і голова ОДА Олег Синютка.

Залишити відповідь