Головна задумка тих, хто стоїть за кандидатом Зеленським – нівелювати інститут президента, – Кириленко

1
1250

Головна задумка тих, хто стоїть за кандидатом Володимиром Зеленським – нівелювати інститут президента.

Про це в ефіріПрямого в ток-шоу “Ехо України” розповів віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко.

“А питання стоїть в іншому. Так ми почуємо пряму мову, чіткі висловлювання, чітку позицію і бачення кандидата в президенти Зеленського чи ні? Чи ми будемо постійно бачити оці відеозвернення ось в такій тональності – зняті на швидкоруч на смартфон. І ось в такій стилістиці такий кандидат хоче очолити 45-ти мільйонну країну – без жодних змістів, без жодного оприлюднення позиції і без жодної відповідальності. Це вже починає бути загрозою соціальній суспільній і національній безпеці України. Тому що, жарти можуть бути на майданчиках, які передбачають шоу, естраду і заробіток на цьому і жартів не може бути в державній політиці”, – розповів Кириленко.

За його словами, вся теперішня кампанія кандидата Зеленського і тих, хто його підтримує може призвести до катастрофічних для України наслідків.

“Перше, що буде зроблено, ми отримаємо радикальне послаблення інституту президента в Україні, як такого. Тобто на виході некерованість державою. От подивімося, які основні функції президента: оборонна, безпекова і зовнішньополітична. Уявімо, що кандидата Зеленського обрали президентом, чим він повинен керувати і опікуватися: Радою національної безпеки і оборони України, Службою безпеки України, Службою зовнішньої розвідки, Міністерством оборони, Міністерством закордонних справ і ще низкою подібних інституцій.

Коли людина не дає жодних відповідей по тому питанню, як вона буде всім цим керувати, які у кандидата погляди на ці ключові питання взагалі, то це означає, що або хтось за нього буде керувати, або інститут президента, як глави держави через деякий час буде нівельований, як такий. І я думаю, що це головна задумка тих, хто стоїть за кандидатом Зеленським”, – додав Кириленко

1 коментар

Залишити відповідь