Голова ДВК від Андрія Садового кандидує від партії «Сила і честь» до Львівської районної ради

0
646
Петро Адамик. Фото 4studio

Голова Львівської міської організації політичної партії «Європейська Солідарність» Петро Адамик повідомляє про те, що спостерігачі зафіксували серйозне порушення, виборчий штаб реагує миттєво.

Про це йдеться у заяві Львівської міської організації політичної партії «Європейська Солідарність», пише Кулемет.

Порушення виборчого законодавства у Львові – голова ДВК від Андрія Садового одночасно кандидує від партії «Сила і честь» до Львівської районної ради.

Стало відомо, що голова Дільничної виборчої комісії № 461870 Гайдучок Андрій Ігорович, який представляє кандидата на посаду міського голови Львова Андрія Садового, одночасно є кандидатом в депутати до Львівської районної ради від партії «Сила і честь».

«Європейська Солідарність» обурена настільки зухвалим порушенням виборчого законодавства з боку міського голови Львова і його команди, і вимагає звільнення Гайдучка Андрія з посади голови ДВК.

“Нехтування законодавством – це візитна картка міської влади. Це замах на основи державного ладу, а саме гарантування чесного, неупередженого та справедливого волевиявлення громадян. Українці занадто багато віддали за право обирати чесно. Лише чесні вибори є гарантом демократичного розвитку і цивілізаційного поступу. І ми не допустимо порушення наших виборчих прав владою та її сателітами”, – повідомив Петро Адамик.

 

❗️❗️Наші спостерігачі зафиксували серйозне порушення, виборчий штаб реагує миттєво,

Заява Львівської міської…

Опубліковано Петро Адамик Неділя, 25 жовтня 2020 р.


Leave a Reply