“Геть колаборантів”: у Львові пікетуватимуть міськраду

1
1296
“Геть колаборантів зі Львова”: націоналісти пікетуватимуть міськраду задля введення обмежень на бізнес колаборантів на місцевому рівні

Завтра, 11 березня, у Львові під час сесії міської ради активітси Нацкорпусу проведуть акцію “Ні бізнесу колаборантів у Львові”. Львів’яни закликатимуть місцеву владу вжити заходів для боротьби проти колаборантів Тараса Козака і Віктора Медведчука та їхнього бізнесу у Львові.

Про це інформує прес-служба Національного корпусу у Львівській області, пише Кулемет.

Чого вимагають націоналісти?
1.Ухвалити рішення про накладення санкцій на міському рівні на бізнес колаборантів шляхом розриву угод із комерційними структурами спонсорів тероризму, у тому числі, записаними на їхніх родичів.
2.Ухвалити звернення до РНБО з вимогою поширити санкції на всі активи спонсорів тероризму Тараса Козака та Віктора Медведчука, зокрема, оформлені на їхніх братів та інших родичів.
3.Ухвалити звернення до Президента, Міністерства юстиції та РНБО стосовно заборони антиукраїнських політичних проектів “ОПЗЖ” та “партія Шарія”.
4.Ухвалити звернення до Верховної Ради щодо необхідності негайного впровадження законопроекту про кримінальну відповідальність за колабораціонізм.

“Ми вимагаємо адекватних кроків влади щодо колаборантів. Толерантність до внутрішнього ворога завжди має надзвичайно згубні наслідки для держави. Зараз саме час львівським депутатам визначитись з ким вони: з українцями чи колаборантами. Голосування за наші ініціативи буде лакмусовим папірцем, який покаже, хто є хто”, – йдеться у повідомленні.

Час: 10 00
Місце: Площа Ринок, біля входу до Львівської міської ради

 

1 коментар

Leave a Reply