Галина Терещук розповіла усі подробиці про підпал автомобіля у центрі Львова (ВІДЕО)

0
1040

Журналістка “Радіо Свобода” Галина Терещук, якій у Львові спалили автомобіль, розповіла “Прямому“, з чим може бути пов’язаний інцидент.

“Я не займаюся нічим, крім журналістики. І що стало причиною підпалу? Я виключаю якісь побутові моменти, тому що ні з чим таким не пов’язана, і ні з ким не є у конфлікті. Чи це журналістська діяльність, сому це зроблено, з якою метою, чи залякування, чи не залякування? Я сама хочу дізнатись відповіді на ці запитання. Я не маю на сьогоднішній день, на сьогоднішній момент якоїсь однієї, чи двох, чи трьох версій, чому це сталося. Просто не маю відповідей на ці запитання – хто там що читає, кого це ображає. Є чітка інформаційна політика “Радіо Свобода”, тому я не можу зрозуміти, для чого це було зроблено”, – заявила Терещук.

Вона заначила, що правоохоронці і рятувальники відреагували на підпал автомобілю дуже швидко.

Нагадаємо, у ніч на 30 січня Опівночі у Львові невідома людина підпалила автомобіль, що належить журналістці “Радіо Свобода” Галині Терещук.

За словами свідків, до машини підійшла людина з закритим обличчям, поклала під щітки на лобовому склі автомобіля пакети, підпалила їх і втекла.

Поруч із підпаленим автомобілем знаходились інші машини, але вогонь на них не перекинувся. Пожежники його погасили. Журналіст звернулася з заявою до поліції. Тривають слідчі дії і поліція вивчає різні версії підпалу.

Залишити відповідь