Двічі в одну річку не ввійду, – Петро Остапишин про програму “Концерт вітань”

0
3811

Ведучий найпопулярнішої програми львівського телебачення «Концерту вітань» Петро Остапишин відмовився від її продовження на іншому телеканалі. Про це він розповів ZAXID.NET, зазначивши, що йому надходила пропозиція стати ведучим нової програми на телеканалі «Перший Західний».

«Близько тижня назад мені запропонували стати ведучим на «Першому Західному», однак я відмовився. Сказав, що двічі в одну річку не ввійду. Не хочу повторювати те саме – на все є свій час. Закрилася програма – все. Хіба щось нове вигадають, тоді міг би погодитись», – пояснив Петро Остапишин.

Він також зазначив, що йому не сподобалася ідея замовляти вітання по СМС та через інтернет. «Вони хочуть, щоб замовлення йшли через інтернет, СМС. Я то поставив під сумнів, адже публіка таких програм трішки інша. Ми колись таке хотіли роботи, але наш народ до того не готовий… Я їм сказав, що якщо місяць попрацюють і не буде прогресу, то таку передачу можна закривати», – додав Петро Остапишин.

За словами Петра Остапишина, пропозицію продовжувати закритий «Концерт вітань» на іншому телеканалі йому зробив лише «Перший Західний».

Про відкриття аналогу закритої у ході реформи ТРК «Львів» програми вітань комунальний телеканал Львівської облради «Перший Західний» повідомив у четвер, 1 лютого.

«У вашій родині свято? День народження, весілля, ювілей чи річниця? А може, хто нагороду чи відзнаку отримав? І ви, звичайно ж, переймаєтеся як привітати, аби ще й здивувати? Допоможе ваш улюблений телеканал «Перший Західний» і програма “Нота вітання”», – йдеться в анонсі «Першого Західного».

Залишити відповідь