Дрогобич зустріне домовину з тілом загиблого захисника України Ігоря Лева

0
133
Дрогобич зустріне домовину з тілом загиблого захисника України Ігоря Лева

Дрогобицька громада втратила ще одного захисника – дрогобичанина Ігоря Лева, який загинув під час виконання бойових завдань із захисту суверенітету України. В березні воїну мало б виповнитися сорок років.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Дрогобицької міськради.

Ігор Лев народився 23 березня 1983 року. Проживав у Дрогобичі. Навчався в ЗОШ №14, закінчив Дрогобицький коледж нафти і газу. Займався ремонтно-будівельними роботами.

Восени дрогобичанина мобілізували. Служив у складі першого мінометного взводу мінометної батареї мотопіхотного батальйону ВЧ А-0998. Від жовтня Ігор був на передовій, на нульових позиціях фронту.

Загинув 6 січня поблизу населеного пункту Часів Яр, Бахмутського напрямку фронту на Донеччині, отримавши несумісні з життям травми під час артилерійського обстрілу.

З рідних у воїна залишилась мама, брат-близнюк, дружина та троє дітей.

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя — Ігоря Лева.

Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.

Прибуття конвою з тілом загиблого захисника очікується в понеділок.

Домовину з тілом Героя повезуть в капличку церкви Успіння Пресвятої Богородиці на Володимира Великого, де буде парастас та похорон.

Точний час прибуття конвою, час проведення парастасу та похорону буде повідомлено додатково.

Залишити відповідь