Дратує, що навколо крикунів і псевдознавців багато, а працювати та відповідати за свої дії немає кому, – Ігор Коць

0
2444
Пікет євробляхерів у Львові
Пікет євробляхерів у Львові

А чого до них підходити? Ми і так знаємо їхні вимоги. Люди понакуповували старого авто мотлоху та й спокійно з’їздили дорогами України як хотіли та ще жодних податків не платили. Було для них класно? Було! А зараз, пісня прийняття закону, будуть поза законом! Тобто, платити великі штрафи буде банально НЕВИГІДНО. Тому й страйкують!!!

Про це у Фейсбуці пише голова громадської ради при ДФС Львівщини Ігор Коць.

“Але це їхні проблеми – потрібно було думати раніше, коли свідомо йшли на те, що дурили державу та решту її населення. За усі свої дії треба вміти відповідати. Халяви не буде, і в принципі бути не може! Будь-яка поважаюча себе країна не дозволила б щоб на її території без жодного обліку та без жодного оподаткування перебувала така велика кількість старого автотранспорту! Тому висловлюю свою думку з приводу розмитнення по новому закону:

В даній ситуації (про дешеве розмитнення) єдиний податок який можна сьогодні корегувати це – акциз! Що зараз і пропонують. Чому?
1. Бо відмінити ПДВ – неможливо. Це споживчий податок для УСІХ товарів, і транспорт тут не виключення.
2. Мито. Згідно з угодою про Євроасоціацію він поступово буде знижуватись до 2026 року. Згодом зовсім зникне як такий.
3. За збір до Пенсійного фонду при першій реєстрації ТЗ говорити не буду. Тут і так усе зрозуміло, пенсії за щось платити потрібно.

Тому говоримо лише про акциз. Так ось, згідно з новим законом, акциз буде меншим якщо авто буде НОВІШИМ. Тобто, екологічнішим! Де проблема для країни в цілому? Вони ж мене чи Вас про наші проблеми не питають !!!

Нехай спершу люди навчаться бути відповідальними один перед одним у сплаті податків та виборі депутатів. Тоді й будуть у нас і догори і школи і садки у відповідному стані. Дратує, що навколо крикунів і псевдознавців багато, а працювати та відповідати за свої дії немає кому! Популістів і халявщиків багато!”, – написав Ігор Коць.

Залишити відповідь