До Львова їде Президент Парламентської асамблеї НАТО Раса Юкнявічене

0
2005

У п’ятницю-суботу, 8-9 червня Львів з офіційним візитом відвідає виконувач обов’язків Президента Парламентської асамблеї НАТО, колишня Міністр оборони Литви, одна з ініціаторів створення українсько-польсько-литовської миротворчої бригади Раса Юкнявічене. Про це інформує прес-служба нардепа Оксани Юринець.

Високопосадовець візьме участь в IV Українсько-польському науковому форумі у Національному університеті  «Львівська політехніка», зустрінеться із керівництвом області та міста, а також відвідає Національну академію сухопутних військ ім. П. Сагайдачного та Центр миротворчості та безпеки у Яворові.

Раса Юкнявічене прибуде до Львова на запрошення члена постійної делегації Верховної Ради України у ПА НАТО, народного депутата від Львівщини Оксани Юринець. За її словами, це перший візит пані Юкнявічене до Львова, на який делегація покладає багато сподівань. «Нам вдалося переконати Асамблею провести одну із сесій організацій у 2020-му році в Україні, у Києві. Тепер працюємо над тим, щоб делегати зібралися також і у Львові на засідання Міжпарламентської асамблеї Україна-НАТО», – додала Оксана Юринець.

 

Залишити відповідь