Діти учасників АТО з Львівщини відпочиватимуть у Грузії

0
2505

У місті Тбілісі (Грузія) відбулася зустріч керівника соціального мегапроекту Мій тато захищає Україну Уляни Флишко із Надзвичайним та Повноважним Послом України в Грузії Ігорем Долговим. Про це повідомляє прес-служба товариство «Мій тато захищає Україну».

Участь у зустрічі також взяла перший секретар з культурно-гуманітарних питань Посольства України в Грузії Тетяна Ковпак.

Основною темою, яку обговорили сторони зустрічі, стали питання щодо організації відпочинку дітей українських Героїв у Грузії.

Зокрема, керівник Благодійного товариства Мій тато захищає Україну розповіла про діяльність організації, про заходи, які за останній період були проведені для дітей учасників АТО. Також вона звернулася до дипломата із пропозицією про підтримку діяльності соціального проекту в частині організації поїздки групи дітей учасників АТО на відпочинок і реабілітацію в Грузії. “Чимало поїздок та різноманітних заходів нам вже вдалося організувати. І щоразу ми мали підтримку з боку небайдужих людей, готових стати поруч і разом допомагати в реалізації такої благодійної мети. Хотілося би отримати таку ж підтримку і від Посольства України в Грузії, надавши українським дітям шанс побувати в сонячній країні і провести тут незабутній відпочинок”, – зазначила Уляна Флишко.

Зі свого боку Надзвичайний і Повноважний Посол України в Грузії Ігор Долгов запевнив, що Посольство готове підтримати такі благодійні ініціативи і першим кроком стане інформування місцевих органів влади в Грузії про діяльність такого соціального проекту в Україні. “Ми готові звертатися до місцевих органів влади в Грузії із пропозицією про підтримку такого проекту. Разом будемо докладати зусиль, щоби діти мали можливість побувати в цій країні та пройти тут курс відпочинку і реабілітації”, – зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Грузії.

На завершення зустрічі керівник соціального мегапроекту Мій тато захищає Україну передала Надзвичайному та Повноважному Послу України в Грузії Ігору Долгову символічні подарунки, які надали українські волонтери.

Зокрема, із любов’ю від України свій подарунок передала талановита майстриня, волонтер, рідна тітка відомого співака, лідера гурту “Скрябін” Андрія Кузьменка – Віра Максименко. Красиві керамічні дзвіночки, оздоблені яскраво-червоними маками, тепер стануть окрасою головної дипломатичної установи України в Грузії.

Картину із вишитими елементами української державності і влади (тризуб, Конституція, булава) передали в якості подарунка відомі українські волонтери – Ольга Тимик, Інна Арат та Ірина Дашавець. Ці люди також всіляко дбають за долі українських діток і докладають свої зусилля для надання їм різносторонньої допомоги. Саму ж картину вишила дружина учасника АТО, багатодітна мати Наталія Гринище. Відтак, її твір мистецтва буде розміщений в приміщенні Посольства.

Від соціального мегапроекту Мій тато захищає Україну керівник проекту також передала подаруночки – футболку із логотипом проекту, а також декоративну цукерницю, оздоблену в стилі петриківського розпису. Такий прекрасний виріб виготовила ще одна майстриня – Ольга Черьомушкіна.

Залишити відповідь