Депутати мають голосувати у Раді особисто, – Гончаренко

0
1068

Народні депутати мають голосувати у Верховній Раді особисто, є професії, які не можуть просто “запертись вдома” під час карантину, одна з них – парламентар.

Про це в ефірі “Прямого” сказав народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко.

“Завжди підтримую виконання закону, і це (онлайн-голосування нардепів – ред) очевидно є неконституційним, тому, на мою думку, маємо працювати згідно з Конституцією. Просто парламент не має збиратися без серйозних приводів, а якщо мова йде про закони пов’язані з боротьбою проти коронавірусу, то треба збиратися, особисто голосувати, виконувати всю процедуру, це важливо, тому що ми не розуміємо, цей онлайн режим, яким чином він буде здійснюватися, як буде контролюватись голосування чи не дасть можливість зловживати і перетворити Верховну Раду остаточно на який просто придаток”, – сказав Гончаренко.

Він також підкреслив, що медики, працівники екстрених служб, правоохоронці, військові на сході, кожного дня працюють, і парламентар – є однією з тих професій, які не можуть виконувати свої обов’язки дистанційно.

“Треба збиратися на засідання, медики ж на свою роботу ходять, працівники критичної інфраструктури ходять на свою роботу, наші військові нас захищають на сході – захищають, правоохоронці також ходять на свою роботу.То є професії, які не можуть просто запертись вдома – одна з них це парламентар, є певні ризики, але треба збиратися”, – сказав нардеп

Залишити відповідь