Депутати Львівської облради стурбовані відсутністю державного регулювання щодо компенсації втрат від пільгових перевезень

0
477
Львівська облрада зібралась на друге пленарне засідання, фото прес-служба облради

Депутатський корпус ухвалив звернення до Верховної Ради України про невідкладний розгляд проєкту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пільг з оплати проїзду та деяких інших пільг”.

Про це пише Кулемет.

Депутати обласної ради висловили стурбованість стосовно відсутності державного регулювання щодо компенсації втрат від перевезень категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд автомобільним транспортом.

«Кабінетом Міністрів України внесено до Верховної Ради України проєкт Закону України від 25.06.2021 №5651 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пільг з оплати проїзду та деяких інших пільг”, яким урегульовано питання реалізації права на пільги з оплати проїзду у формі грошової компенсації. Таким чином, саме органам місцевого самоврядування надано повноваження щодо визначення порядку надання розмірів грошової компенсації для врегулювання питання надання таких пільг. Реалізація положень законопроєкту  не потребуватиме додаткових видатків з державного бюджету», – йдеться у зверненні.

Відтак  депутати закликають Верховну Раду України в найкоротші терміни розглянути проєкт Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пільг з оплати проїзду та деяких інших пільг”.

Leave a Reply