Депутати Львівської міської ради звернулися до центральної влади через «рускій мір»

0
630
Депутати Львівської міської ради звернулися до центральної влади через «рускій мір»

Сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні ЛМР депутати зробили звернення з вимогою визнати недійсними вибори у Донецькій та Івано-Франківській областях. Відповідне звернення до Президента України, Служби безпеки України та ЦВК озвучила на пленарному засіданні депутатка ЛМР від фракції «Європейська Солідарність» Ольга Посипанко.

Нижче наводимо повний текст звернення від депутатів.

«В Україні відбувається безпрецедентний наступ на основні інститути свободи та демократії, про що яскраво свідчать вибори народних депутатів на Одномандатних Виборчих Округах №50 (Донецька область) та №87 (Івано-Франківська  область).

Вперше за багато років держава не здатна не лише забезпечити та гарантувати вільне волевиявлення громадян під час виборів, але й ганебно та зухвало стає учасником фальсифікацій результатів, заплющує очі на просування у парламентське крісло відвертого колабораціоніста  та злочинця.

Сьогодні у крісло законодавця може сісти проросійський діяч та відкрито і неприховано з найвищої парламентської трибуни просувати злочинний антидержавний наратив, агітувати за «рускій мір».

На 87-у окрузі провладна політична сила не погребувала найбруднішими методами: залякування опонентів, погрози, затягування підрахунку  голосів, тиск на членів комісій, використання спецпідрозділів СБУ.

Уся країна спостерігала, як понад тиждень влада Зеленського не змогла забезпечити перерахунок голосів по одному бюлетеню та встановлення волевиявлення громадян.

Застосування адмінресурсу, як і підкуп виборців – це замах на демократію, на підвалини конституційного ладу України. Водночас – це загроза узурпації влади і повернення до часів Януковича.

Якби попередники Зеленського так чинили на виборах, він особисто ніколи б не став президентом.

Водночас ми бачимо ескалацію на фронті, стягування військ противника до наших кордонів  і усвідомлюємо,  що  Російська Федерація не зупиниться у своїх імперських амбіціях.

Сценарій агресора відомий: послабити державу зсередини, щоб посилити свій вплив та контроль за нашою країною.

Ми не можемо спостерігати за поверненням свавілля часів Януковича і його методів. Ми не будемо бездіяльно спостерігати, як відбувається замах на демократію в Україні під час підготовки нападу на нашу країну.

Політична партія «Європейська Солідарність» заявляє рішучу незгоду з нехтуванням закону, демократичних традицій і цінностей під час виборчого процесу на Одномандатних Виборчих Округах №50 та №87 та вимагає від Центральної виборчої комісії визнати вибори на цих одномандатних виборчих округах недійсними, а правоохоронні органи – притягнути винних осіб до відповідальності за грубе порушення закону», – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, на проміжних виборах народних депутатів Верховної Ради України, які відбулись 28 березня цьогоріч, у ОВО №50 на Донеччині переміг кандидат від партії «Порядок» Андрій Аксьонов, а у ОВО №87 на Івано-Франківщині переміг кандидат від партії «Слуга народу» Василь Вірастюк.

Одіозний Андрій Аксьонов, який неодноразово опинявся у сепаратистських скандалах, а навесні 2014 року за його перебування при владі в селищі на Донеччині провели незаконний референдум, має ще й російський паспорт і регулярно відвідував окупований Крим.

Василь Вірастюк був професійним спортсменом, український актор, силач, заслужений майстер спорту України та володар титулів «Найсильніша людина України» і «Найсильніша людина світу».


Leave a Reply