Депутати Львівської міськради виступили “за” ухвалення нового виборчого кодексу

0
2008

На сесії міської ради депутати одноголосно підтримали звернення голови фракції УКРОП Ігоря Телішевського до Президента та Голови Верховної Ради. Про це повідомляє Кулемет.

“Головна новація документа – регіональні відкриті виборчі списки відповідає вимогам виборців та демократичним міжнародним практикам. Така система дасть людям змогу самостійно визначати, хто представлятиме їхні інтереси у законодавчому органі, та підвищить відповідальність депутатів перед виборцями”, – зауважив укропівець.

Він підкреслив, що, крім того, у Виборчому кодексі України передбачено, що висувати кандидатів на загальнонаціональних виборах можуть лише політичні сили, які мають регіональні організації не менше як у 14-ти адміністративно-територіальних одиницях. Разом із 4-відсотковим прохідним бар’єром ця норма допоможе очистити політичне поле України від партій-одноденок та піар-проектів.

“УКРОП впевнений, що такий крок сприятиме розбудові справжніх потужних політсил і відкриє шлях до зміни всієї корупційної системи в Україні, яку до кінця не зміг зламати жоден Майдан”, – зауважив Ігор Телішевський.

Залишити відповідь